MMA PLNajnowszeFENPaweł Jóźwiak o powodach rezygnacji z funkcji Prezesa FEN: Ciężko być poważnym prezesem

Paweł Jóźwiak o powodach rezygnacji z funkcji Prezesa FEN: Ciężko być poważnym prezesem

Były już Prezes FEN, czyli Paweł Jóźwiak w programie Oktagon Live na Kanale Sportowym rozprawiał między innymi o powodach rezygnacji z funkcji prezesa drugiej największej w Polsce organizacji mieszanych sztuk walki.

Paweł Jóźwiak

Przypominamy, że Paweł Jóźwiak przestał pełnić funkcję Prezesa FEN w dniu 24 lutego. Jego obowiązki w tym zakresie przejął dotychczasowy dyrektor organizacji – Jakub Borowicz.

Polskim MMA po tej wiadomości nieco wstrząsnęło, a teraz natomiast mamy głos samego Pawła Jóźwiaka wyjaśniającą jego decyzję.

Paweł Jóźwiak o powodach rezygnacji z funkcji Prezesa FEN: Ciężko być poważnym prezesem

W rozmowie z Maciejem Turskim z Kanału Sportowego, Paweł Jóźwiak przedstawił swój punkt widzenia na decyzję o zaprzestaniu pełnienia funkcji Prezesa FEN, zaznaczając jednocześnie, że nadal będzie on blisko tworzenia organizacji Fight Exclusive Night:

“Ja się nie żegnam z FEN-em. Będę tutaj dalej pracował przy projekcie, dalej będę zaangażowany, tylko w innej roli. Nie będę Prezesem, nie będę rozdawał pasów, nie będę twarzą organizacji, nie będę po prostu frontmanem, ale dalej będę przy organizacji, dalej będę miał na nią duży wpływ. Po prostu moja przygoda freakowa to na początku miała być tylko jedna walka z Najmanem, potem jedna walka z Boxdelem, a finalnie stoczyłem już siedem pojedynków, za niecałe 10 dni stoczę ósmy, a jeszcze jest cała kolejka do mnie. Także nie chcę łączyć tych dwóch światów, bo ciężko być poważnym prezesem. […] Od dawna nosiłem się z tą decyzją i żałuję tylko, że tak późno ją podjąłem.”

Cały program Oktagon Live z udziałem między innymi Pawła Jóźwiaka do sprawdzenia poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis