MMA PLNajnowszePrime MMAPaweł Jóźwiak eksplodował ze złości na konferencji przed PRIME 7. Opowiedział o bójce “Murana” pod Żabką [WIDEO]

Paweł Jóźwiak eksplodował ze złości na konferencji przed PRIME 7. Opowiedział o bójce “Murana” pod Żabką [WIDEO]

Prezes FEN, czyli Paweł Jóźwiak na wczorajszej konferencji prasowej promującej sobotnią galę PRIME 7 eksplodował ze złości! Bohater walki wieczoru tego wydarzenia opowiedział o bójce, jaką jego przeciwnik – Jacek “Muran” Murański niby stoczył pod Żabką.

Paweł Jóźwiak eksplodował ze złości na konferencji przed PRIME 7

Przypominamy, że gala PRIME 7 odbędzie się w najbliższą sobotę 13 stycznia w Koszalinie. Walka Jóźwiak vs Murański 2 będzie main eventem wydarzenia, na którym swoje walki stoczą także m.in. Don Kasjo, Trybson, Natan Marcoń, Tomasz Chic czy Bagieta.

Wczoraj natomiast odbyła się kolejna konferencja prasowa promująca to wydarzenia.

Paweł Jóźwiak eksplodował ze złości na konferencji przed PRIME 7

Na niej w pewnym momencie Prezes FEN eksplodował ze złości! Opowiedział on o historii bójki pod Żabką, w której to rzekomo Jacek Murański pokonał sześciu rywali.

Plot twist tej historii sprawia, że inaczej patrzymy na złość Pawła Jóźwiaka, którą pokazał. Posłuchajcie sami:

“Pierwszy lipca, toczę dwie walki na PRIME-ie. Wygrywam z Jackiem Murańskim, wygrywam z Redem. Rano się budzę i czuję się tak dumny, wychodzę na miasto niczym paw. Ale włączam internet, patrzę sobie i piszą tam do mnie fani: Kurwa, z czego ty się cieszysz? Najebałeś jednego grubasa, co ledwo co chodzi, z drugim też wygrałeś gościem, który ma rekord 0-4. Mówię wtedy, ok, może ma rekord 0-4, ale bił się z trudnymi rywalami, a poza tym najebał sześciu pod Żabką. Najebał sześciu pod Żabką. Sam o tym mówił, wszyscy o tym wiedzą. I wtedy jebani hejterzy odwalili się ode mnie. Miałem święty spokój. Kurwa do wczoraj. Wczoraj tak się zagotowałem, bo zaczęli przesyłać mi zdjęcia. Reżyserka, pokażcie te zdjęcia!”

Historia ta później była kontynuowana:

A Wy będziecie oglądać sobotnią galę PRIME 7? Komu będziecie kibicować w walce wieczoru tego wydarzenia – Prezesowi FEN czy Muranowi?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis