MMA PLNajnowszePrime MMAWielki Bu zawalczy już w sobotę na PRIME 7! Będzie to starcie z 2 rywalami jednocześnie!

Wielki Bu zawalczy już w sobotę na PRIME 7! Będzie to starcie z 2 rywalami jednocześnie!

To prawda… Patryk Masiak wraca szybko do klatki. ”Wielki Bu” już w sobotę wystąpi na gali PRIME SHOW MMA 7 w Koszalinie. Walka Masiaka została dodana na dzisiejszej drugiej konferencji przed kolejną freakową galą. Jest to szalony pojedynek, bowiem Patryk w klatce skrzyżuje rękawice z dwoma rywalami jednocześnie.

Bu

Masiak postanowił przyjąć szybko kolejną walkę po tym co się wydarzyło na Clout MMA 4 w Warszawie. Na tym wydarzeniu Denis ”Bad Boy” Załęcki nie podjął pojedynku, a Patryk był rozczarowany całym przebiegiem. Nie tak wyobrażał sobie swój start w Clout MMA.

”Wielki Bu” był wręcz ogromny przy ”Bad Boyu”. Załęcki rozpoczął pojedynek od kopnięć i chciał czymś zaskoczyć przeciwnika. Zaraz jednak było już tylko gorzej… Załęcki upadał na ziemię po każdej akcji rywala. Masiak był zły na zachowanie rywala, który nie podejmował walki. Sędzia był ugodowy i spokojny w tej sytuacji, ale już w drugiej rundzie przerwał walkę, gdy Załęcki upadał bez otrzymanego ciosu.

Kolejny raz walka ”Bad Boya” unikał zakończyła się po dużych kontrowersjach.

Wielki Bu zawalczy już w sobotę!

Patryk Masiak szybko wraca do klatki. ”Wielki Bu” wystąpi w najbliższą sobotę na gali PRIME SHOW MMA 7 w Koszalinie.

Będzie to szalony pojedynek, bowiem w klatce skrzyżuje rękawice z dwoma kulturystami jednocześnie.

Był problem z dograniem walki Patryka w PRIME, ale w trakcie konferencji doszło do porozumienia. W pewnym momencie ”Wielki Bu” wpadł na pewien pomysł… Mowa o walce z dwoma ochroniarzami, którzy byli obecni na sali. Wspomnieni panowie szybko zgodzili się na taką propozycję, a organizacja potwierdziła, że do takiej walki dojdzie już w sobotę.

”Wielki Bu” liczył na wyzwanie, w którym pokaże swoje umiejętności. Tak też będzie w sobotę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis