MMA PLInnePatryk Nowak nie żyje! Zawodnik FEN miał zaledwie 31 lat…

Patryk Nowak nie żyje! Zawodnik FEN miał zaledwie 31 lat…

Foto: Wojtek Wojciechowski / FEN

Nie żyje Patryk Nowak (5-3). Zawodnik, który występował m.in. w FEN i Babilon MMA miał 31 lat.

Smutną informację podał poznański klub Ankos MMA. Mimo przeprowadzonej reanimiacji i przetransportowania do szpitala zawodnika nie udało się uratować.

Patryk Nowak nie żyje 😔😔😔😔😔Składamy najszczersze kondolencje dla rodziny zmarłego .

Posted by ANKOS MMA on Monday, March 29, 2021

Dotarły do nas dziś bardzo złe informacje – nasz były zawodnik, Patryk Nowak, zmarł w swoim mieszkaniu w Anglii. Cała federacja FEN łączy się w bólu z rodziną i bliskimi Patryka. Spoczywaj w pokoju.

Posted by FightExclusiveNight on Monday, March 29, 2021

Na razie nie są znane przyczyny śmierci zawodnika.

Patryk Nowak pochodził z Namysłowa. W swojej zawodowej karierze stoczył osiem pojedynków, z których wygrał pięć. Na dodatek 4-krotnie kończył rywali przed czasem. Trzy razy walczył dla Fight Exclusive Night, gdzie miał okazję mierzyć się choćby z byłym zawodnikiem UFC Piotrem Hallmanem czy obecnym mistrzem wagi lekkiej KSW Marianem Ziółkowskim. Swoją ostatnią walkę stoczył zaś w październiku ubiegłego roku. Na gali Babilon MMA 17 przez techniczny nokaut pokonał go Marcin Skrzek.

Zobacz także:

Jan Błachowicz komentuje błąd sędziego na FEN 33! Wrocławska organizacja zawiesza współpracę z arbitrem [WIDEO]

Jan Błachowicz komentuje głośny błąd sędziego Daniela Zaręby w walce Marcina Filipczaka z Rafałem Kijańczukiem na minionej gali FEN 33. Starcie to zakończyło się w pierwszej rundzie, ale przerwanie sędziego klatkowego pozostawiło wiele do życzenia i zwyczajnie było jego błędem.

UFC 260: Francis Ngannou brutalnie znokautował Stipe Miocicia. Udany rewanż i pas wagi ciężkiej dla “Predatora”! [WIDEO]

Francis Ngannou (16-3) znokautował Stipe Miocicia (20-4) w drugiej rundzie w walce wieczoru gali UFC 260 w Las Vegas. Stawką pojedynku był pas wagi ciężkiej.