MMA PLNajnowszeKSWPatryk Kaczmarczyk przed KSW 72: Dawid Śmiełowski to zawodnik z wysokiej półki

Patryk Kaczmarczyk przed KSW 72: Dawid Śmiełowski to zawodnik z wysokiej półki

Patryk Kaczmarczyk powróci do startów w klatce już 23 lipca na gali KSW 72 w Kielcach. Weźmie on udział w walce z innym czołowym zawodnikiem kategorii piórkowej w Polsce – Dawidem Śmiełowskim.

Patryk Kaczmarczyk przed KSW 72

Starcie to będzie co-main eventem całego wydarzenia. Bilety na KSW 72 już w sprzedaży na ebilet.pl.

Patryk Kaczmarczyk przed KSW 72: Dawid Śmiełowski to zawodnik z wysokiej półki

Kaczmarczyk w artykule opublikowanym na oficjalnej stronie KSW scharakteryzował Śmiełowskiego jako przeciwnika z wysokiej półki:

“Dawid to bardzo mocny zawodnik. Wszystkie walki ma wygrane przed czasem i stanowi poważne zagrożenie, ale bardzo się na to cieszę, bo chciałem dużego wyzwania i mocnego rywala. Po to trenuję, żeby podejmować coraz większe wyzwania. Przed walką jestem dobrej myśli. Sparuję z wyższymi rywalami i bardzo pasuje mi to pod mój styl walki. Dawid to zawodnik z wysokiej półki, ale myślę, że dysponuję lepszymi umiejętnościami, aby go pokonać.”

Patryk Kaczmarczyk, mimo faktu, iż medialnie ma ze Śmiełowskim konflikt, nie wyklucza, że po walce poda mu rękę. Ale dopiero po walce, bowiem przed nią ma jednak pewne zadanie do wykonania:

“Do każdego rywala w dniu walki mam takie samo nastawienie, niezależnie czy się lubimy czy nie. Do momentu zakończenia walki nie jesteśmy kolegami, jesteśmy zawodnikami, którzy wychodzą dać mocny bój i wygrać. Gdy walka się kończy, dalej możemy być kolegami, możemy zbić piątkę, pogadać, ale do walki staram się skupiać na zadaniu, którym jest pokonanie rywala.”

Zobacz także:

Prawdziwy wojownik! Błażej nie ma nóg i robi trening bokserski z Radkiem Paczuskim! [WIDEO] Widzieliście?

Błażej to prawdziwy wojownik, przed którym nie ma żadnych barier. Na Twitterze Uniq Fight Club ukazało się wideo, w którym chłopak robi trening z Radkiem Paczuskim. Przewraca się, wstaje i nadal walczy. Postawa godna podziwu!

Paweł Tyburski uważa, że Norman Parke się go boi: Mógłbym z nim wygrać! Co wy na to?

Paweł Tyburski na konferencji PRIME SHOW MMA 2 podkreślał, że dalej liczy na pojedynek z Normanem Parke. ”Stormin” odpowiedział, że się zgadza, ale ”Tybori” musi polizać jego buta. Przypomnijmy, że Parke już w sobotę wystąpi w walce wieczoru, gdzie zmierzy się z Grzegorzem ”Szulim” Szulakowskim. W karcie walk pojawi się też Tyburski, który na zasadach K-1 podejmie Adama Soroko.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis