MMA PLInnePrawdziwy wojownik! Błażej nie ma nóg i robi trening bokserski z Radkiem Paczuskim! [WIDEO]

Prawdziwy wojownik! Błażej nie ma nóg i robi trening bokserski z Radkiem Paczuskim! [WIDEO]

Błażej to prawdziwy wojownik, przed którym nie ma żadnych barier. Na Twitterze Uniq Fight Club ukazało się wideo, w którym chłopak robi trening z Radkiem Paczuskim. Przewraca się, wstaje i nadal walczy. Postawa godna podziwu!

Prawdziwy wojownik! Błażej nie ma nóg i robi trening bokserski z Radkiem Paczuskim! [WIDEO]
Foto: Uniq FC

A ty jaką dzisiaj masz wymówkę, aby nie iść na trening? Poznajcie Błażeja, to chłopak, który nie ma nóg, a i tak pokazuje, że wszystko jest możliwe. W najnowszym wideo widzimy, jak uprawia boks razem z zawodnikiem KSW Radosławem Paczuskim.

Błażej nie ma nóg i trenuje boks!

Widać, że chłopak przez swoje protezy ma kłopoty z równowagą, przez co kilka razy upada. Mimo to wstaje i kontynuuje trening. Na Twitterze internauci są zachwyceni postawą Błażeja, który inspiruje do działania.

Szacunek!

– napisał polski pięściarz Nikodem Jeżewski.

Wow! Klasa!

– skomentował menedżer m.in. Eweliny Woźniak, Przemysław Kosiński.

Klasa!

– skwitował z kolei komentator TVP Sport, Patryk Prokulski.

To tylko garstka komentarzy, które chwalą chłopaka. Filmik w trzy godziny od opublikowania zrobił już 7 tys. wyświetleń:

Jeden z tych Wojowników, którzy nie szukają wymówek

Mega szacun Błażej!

Zawodnik, który jest w parze z Błażejem to Radosław Paczuski. Były zawodnik K-1, który zadebiutował w największej organizacji w Europie na KSW 70. Wówczas pojedynek z Jasonem Wilnisem zakończył się z niecodzienny sposób. Oponent Polaka upadł przy kopnięciu i złamał palec. Sędzia niestety musiał zakończyć pojedynek.

Bardzo możliwe, że dojdzie do rewanżu. Według nieoficjalnych informacji Paczuski ma zawalczyć 20 sierpnia na gali KSW 73 w Warszawie, gdzie walką wieczoru będzie starcie Arkadiusza Wrzoska z Tomaszem Sararą.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis