MMA PLNajnowszeEFM SHOWNorman ParkePaweł Tyburski uważa, że Norman Parke się go boi: Mógłbym z nim wygrać!

Paweł Tyburski uważa, że Norman Parke się go boi: Mógłbym z nim wygrać!

Paweł Tyburski na konferencji PRIME SHOW MMA 2 podkreślał, że dalej liczy na pojedynek z Normanem Parke. ”Stormin” odpowiedział, że się zgadza, ale ”Tybori” musi polizać jego buta. Przypomnijmy, że Parke już w sobotę wystąpi w walce wieczoru, gdzie zmierzy się z Grzegorzem ”Szulim” Szulakowskim. W karcie walk pojawi się też Tyburski, który na zasadach K-1 podejmie Adama Soroko.

Tyburski

Transmisja z gali PRIME SHOW MMA dostępna jest jedynie w systemie PPV! MOŻESZ GO WYKUPIĆ TUTAJ! (https://primemma.tv/#/ref/mmapl)

Tyburski w ostatnim wywiadzie na kanale PRIME SHOW MMA również wspomniał o potencjalnym starciu z ”Storminem”.

Nie! Norman pierwszy napisał pod moim postem, kiedy wygrałem z Lupą, że jestem easy money dla niego. To było dwa miesiące temu. Teraz miałem okazję przypomnieć mu to na gali. Przedtem go nie widziałem. Ja mu powiedziałem ”Jestem easy money? Sprawdźmy to w takim razie” (…) Chciałbym z nim zawalczyć, to byłby mega zajebisty sprawdzian. Fajnie chciałbym się do niego przygotować. Z jednej strony dobrze, że jednak do walki nie doszło, bo nie jestem w takiej formie, jakbym chciał. Potrzebowałbym więcej czasu.

Tyburski o Parke: Wie, że to wcale nie byłoby, jak on mówi ”easy money”!

Paweł Tyburski w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim wypowiedział się o Normanie Parke.

On wie, że tego nie zrobię, to tylko ucieczka przed tą walką. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że nie jestem freakiem jak inne freaki, z którymi walczył. Wie, że przygotowuję się jak zawodowiec. Wie, że ciężko trenuję i wie, że jestem gabarytowo bardzo duży jak dla niego. Wie, że to wcale nie byłoby, jak on mówi ”easy money”. Ma bardzo dużo do stracenia i ucieka w ten sposób. Nie mówię, że jestem lepszym zawodnikiem od niego, bo pewnie nie jestem. Wierzę w siebie na tyle, że mógłbym z nim wygrać, nawet nie mając takiego doświadczenia jak on. Widzę to w jego oczach, że on się boi.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Artur Szpilka nie obija się na treningach MMA! Krew i obita twarz! Widzieliście?

Widać, że Artur Szpilka traktuje treningi MMA na poważnie. Na najnowszym filmiku w mediach społecznościowych pochwalił się rozbitą twarzą, zalaną w połowie krwią.

Piotr Szeliga o walce Stiflera na PRIME SHOW MMA 2: Ten Bombardier nic nie potrafi! Co wy na to?

Piotr Szeliga na insta stories został zapytany o sobotni co-main event gali PRIME SHOW MMA 2, która odbędzie się w Gdyni. Damian Zduńczyk zdecydował, że kolejny raz podejmie duże wyzwanie. Jego przeciwnikiem będzie ogromny ”Bombardier”, który wydaje się zdecydowanym faworytem. ”Szeli” zapewnia, że senegalski mistrz zapasów nic nie potrafi.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis