MMA PLMichał PasternakPasternak zabiera głos po dołączeniu Szeligi do klubu: Jak nam coś nie pasuje w klubie…

Pasternak zabiera głos po dołączeniu Szeligi do klubu: Jak nam coś nie pasuje w klubie…

Co sądzi Michał Pasternak o dołączeniu Piotra Szeligi do Akademii Sportów Walki Wilanów? ”Wampir” swoją opinię wyjawił podczas live’u na instagramie Artura Przybysza. Przypomnijmy, że Pasternak zmierzył się z ”Szelim” w swoim debiucie w freak fightach.

Pasternak

W pierwszej odsłonie ”Szeli” miał swoje najlepsze momenty. Freak fighter często dochodził do głosu z niskimi kopnięciami, chciał zaskoczyć high kickiem, a do tego parę razy trafił ciosem. Od drugiej rundy zaczęła się kompletna dominacja. Podopieczny Mirosława Oknińskiego już prawie z każdym uderzeniem dochodził do celu. Szeliga był w kompletnych opałach. Mimo wszystko freak fighter wstawał i próbował odpowiadać, ale był już kompletnie bezradny. Walka zakończyła się ostatecznie w trzeciej rundzie.

Warto zaznaczyć, że Pasternak ma już za sobą dwie walki w FAME MMA. W ostatniej pokonał w formule K-1 (małe rękawice) Pawła Tyburskiego, który jest uznawany za jednego z najlepszych freaków jeśli chodzi o umiejętności sportowe. Podopieczny Mirosława Oknińskiego już po pierwszej rundzie walczył nie tylko z przeciwnikiem, a również poważną kontuzją. Wydawało się, że zaraz będzie po wszystkim, gdy Pasternak trafił mocnym kolanem, a ”Tybori” padł niczym rażony piorunem. Poodpieczny Przemysława Szyszki wytrwał ciężkie chwile i wchodził w wymiany. Po całym dystansie Pasternak wygrał pewną jednogłośną decyzją sędziów.

Pasternak odpowiada!

Michał Pasternak na wczorajszym live Artura Przybysza na instagramie został zapytany co sądzi o tym, że jego były rywal Piotr Szeliga dołącza do Akademii Sportów Walki Wilanów.

Wy nie rozumiecie jednej rzeczy. Jak nam coś nie pasuje w klubie, to my nie dyskutujemy z trenerem. Nie pasuje, wypier***. Pierwsza zasadnicza rzecz, my tam trenujemy, to nie jest nasz klub. Ja się nie wpie*** nikomu do łóżka. Nie zagęszczam takich tematów, nie wiem, jak było naprawdę. Niech jadą do żony trenera i robią z nią wywiad. Co ja mam powiedzieć? Że jest mi przykro? No ja w tym nie uczestniczę. Ja mam życie swoje i to mnie bardziej interesuje.

Szeliga najbliższy pojedynek stoczy już drugiego września na gali FAME MMA 19 w Krakowie. Freak fighter w Dębicy stanie do rewanżu z byłym mistrzem KSW – Marcinem ”Polish Zombie” Wrzoskiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis