MMA PLNajnowszeArtnox Fight SportPasternak wyzywa do walki Artura Gwoździa: To będzie egzekucja z mojej strony! [WIDEO]

Pasternak wyzywa do walki Artura Gwoździa: To będzie egzekucja z mojej strony! [WIDEO]

Michał Pasternak (16-7) wrócił na odpowiednie tory po ostatniej przegranej w Skierniewicach. ”Wampir” podczas MMA VIP 4 obronił pas mistrzowski. Pasternak już pod koniec pierwszej odsłony zastopował młodego Kacpra Miklasza (1-5).

Pasternak

Ełczanin ruszył z mocną szarżą ciosów. Pasternak szybko sklinczował i wyprowadził kopnięcie w kroczę, więc mieliśmy przerwę. Pasternak ostatecznie obalił, a Miklasz próbował zaskoczyć gilotyną. W parterze było sporo celnych ciosów. Walka wróciła do stójki, lecz Pasternak zdobył kolejne sprowadzenie. Najpierw dosiad, a na koniec zaszedł za plecy. Sędzia Piotr Michalak parokrotnie ostrzegał Miklasza i w końcu przerwał walkę…

Pasternak: Wypowiada się niezbyt pozytywnie o mojej osobie!

Michał Pasternak tuż po walce zdradził, że jest chętny na starcie z… Arturem Gwoździem.

Wypowiada się o mnie nieprzychylnie po walce, gdzie przyszedł podał mi rękę, a później zaczął pisać jakieś głupie komentarze. Wypowiada się niezbyt pozytywnie o mojej osobie. Także ostatnio oglądałem wywiad z Arturem i jeśli Artur chce z kimś zawalczyć to ja chętnie z nim zawalczę. Będzie miał możliwość pokazania jak powinna wyglądać walka w klatce i jak to wygląda. Ja jestem pewny, że łatwo się mówi, a trudniej to zrobić. Jakby chciał to nie ma problemu. To nie będzie walka, tylko egzekucja z mojej strony. To nie jest konflikt tylko chce żeby mi pokazał jak to wygląda w oktagonie.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Polskie kobiece MMA w Familiadzie! Ludzie wskazując zawodniczki odpowiadali: “Andrzejczyk”! Widzieliście?

Nie wiemy czy jesteście fanami tego typu programów, ale w Familiadzie oglądaliśmy pytanie o polskie kobiece MMA! Odpowiedzi uczestników zaskoczyły!

To byłaby pełna dominacja? Rafael dos Anjos chce walki z Conorem McGregorem! Co wy na to?

Po świetnym występie na gali UFC 272, Rafael dos Anjos chce walki z Conorem McGregorem! Były mistrz wagi lekkiej chciałby doprowadzić w końcu do potyczki z Irlandczykiem, która była już planowana na galę UFC 196.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis