MMA PLNajnowszeConor McGregorTo byłaby pełna dominacja? Rafael dos Anjos chce walki z Conorem McGregorem!

To byłaby pełna dominacja? Rafael dos Anjos chce walki z Conorem McGregorem!

Po świetnym występie na gali UFC 272, Rafael dos Anjos chce walki z Conorem McGregorem! Były mistrz wagi lekkiej chciałby doprowadzić w końcu do potyczki z Irlandczykiem, która była już planowana na galę UFC 196.

Rafael dos Anjos

Wówczas Brazylijczyk doznał kontuzji stopy, a jego miejsce w walce wieczoru wspomnianej gali zajął Nate Diaz, który sensacyjnie poddał McGregora.

Teraz RDA chciałby zamknąć tamtą sprawę raz na zawsze.

Rafael dos Anjos chce walki z Conorem McGregorem!

Dos Anjos po fenomenalnym zwycięstwie nad Renato Moicano, w rozmowie z dziennikarzami po gali U FC 272 wyraził chęć skrzyżowania rękawic z Conorem McGregorem:

“Wygląda na to, że Islam Makhackev będzie walczył z Beneilem Dariushem w kolejnej walce. Miał dzisiaj okazję walczyć ze mną, ale się tego nie podjął. Mając wagę 170 funtów, wziąłem to starcie. Inni tego nie robili. Wygląda na to, że teraz Conor McGregor wraca latem do oktagonu. To może być dobra walka. Walka o pas mistrzowski jest już zaplanowana, więc zobaczymy człowieku co teraz wymyślą.

Ja chcę być aktywny, chce pozostać w treningu, ale chcę też walki z dobrymi nazwiskami. Jestem w tej grze od lat i walczyłem już w dwóch dywizjach wagowych. Potrzebuję nazwisk, które sprawią, że będę chętnie chodził na siłownię i ciężko trenował. Tego chcę!”

Zobacz także:

UFC 272 – wyniki

Kolejna numerowana gala UFC odbędzie się tym razem w Las Vegas. W walce wieczoru spotkają się Colby Covington i Jorge Masvidal. W rozpisce również Polak – Michał Oleksiejczuk.

Hadaś nowym rywalem Wójcika na FEN 39

Paweł Hadaś (7-1, 6 SUB) podejmie Marcina Wójcika (14-8, 7 KO, 3 SUB) podczas gali FEN 39: LOTOS Fight Night, która 12 marca odbędzie się w Ząbkach. Eder De Souza, który miał być rywalem Wójcika w walce mistrzowskiej, nie przyleci do Polski z powodu zarażenia koronawirusem.

Krzysztof Jotko poznał kolejnego rywala w UFC. To pogromca Fabińskiego i Piechoty

Krzysztof Jotko (23-5) powróci do oktagonu 30 kwietnia na gali UFC on ESPN 35. Jego przeciwnikiem będzie Gerald Meerschaert (34-14).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis