MMA PLArchiwumCiekawostkiPolskie kobiece MMA w Familiadzie! Ludzie wskazując zawodniczki odpowiadali: “Andrzejczyk”!

Polskie kobiece MMA w Familiadzie! Ludzie wskazując zawodniczki odpowiadali: “Andrzejczyk”!

Nie wiemy czy jesteście fanami tego typu programów, ale w Familiadzie oglądaliśmy pytanie o polskie kobiece MMA! Odpowiedzi uczestników zaskoczyły!

Polskie kobiece MMA w Familiadzie

W mediach społecznościowych udostępniono fragment programu Familiada, w którym gospodarz programu Karol Strasburger pytał uczestników o trzy najsłynniejsze polskie zawodniczki mieszanych sztuk walki.

Odpowiedzi uczestników były zaskakujące!

Polskie kobiece MMA w Familiadzie! Ludzie wskazując zawodniczki odpowiadali ‘Andrzejczyk”!

Padały nazwiska zaskakujące! Uczestnicy byłą mistrzynię wagi słomkowej UFC i najpopularniejszą Polkę uprawiającą MMA – Joannę Jędrzejczyk nazywali “Jędrzejczak” czy “Andrzejszyczk”.

Joanna Jędrzejczyk była najwyżej punktowaną odpowiedzią w tym pytaniu. Druga – zgodnie z przewidywaniami – była Karolina Kowalkiewicz, ale trzecie miejsce było zaskakujące, chyba nawet dla fanów mieszanych sztuk walki w Polsce.

Sprawdźcie sami:

Zobacz także:

UFC 272 – wyniki

Kolejna numerowana gala UFC odbędzie się tym razem w Las Vegas. W walce wieczoru spotkają się Colby Covington i Jorge Masvidal. W rozpisce również Polak – Michał Oleksiejczuk.

Hadaś nowym rywalem Wójcika na FEN 39

Paweł Hadaś (7-1, 6 SUB) podejmie Marcina Wójcika (14-8, 7 KO, 3 SUB) podczas gali FEN 39: LOTOS Fight Night, która 12 marca odbędzie się w Ząbkach. Eder De Souza, który miał być rywalem Wójcika w walce mistrzowskiej, nie przyleci do Polski z powodu zarażenia koronawirusem.

Krzysztof Jotko poznał kolejnego rywala w UFC. To pogromca Fabińskiego i Piechoty

Krzysztof Jotko (23-5) powróci do oktagonu 30 kwietnia na gali UFC on ESPN 35. Jego przeciwnikiem będzie Gerald Meerschaert (34-14).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis