MMA PLMichał PasternakPasternak w mocnych słowach o Labrydze: Mówi, że szuka wyzwań, ale ja nie widzę tych wyzwań!

Pasternak w mocnych słowach o Labrydze: Mówi, że szuka wyzwań, ale ja nie widzę tych wyzwań!

Michał Pasternak w podcaście Szalonego Reportera skrytykował dobór rywali Denisa Labrygi.

Pasternak ostro o Labrydze
Foto: HIGH LEAGUE/ FAME MMA

Na pierwszej gali CLOUT MMA 1 doszło do pojedynku Denisa Labrygi z Dawidem Załęckim. Walka, która od początku elektryzowała kibiców, spełniła oczekiwania – przynajmniej w pierwszej rundzie. W momencie kiedy wszyscy z wypiekami na twarzy czekali na kontynuację zaciętego boju – “Crazy” nie został dopuszczony do drugiej rundy ze względu na kontuzję, której nabawił się w trakcie potyczki z Denisem Labrygą. Głogowianin został ogłoszony zwycięzcą i dopisał kolejne zwycięstwo do swojego rekordu.

ZOBACZ TAKŻE: Istna wojna! Pięć liczeń, zwroty akcji niczym z filmu o sportach walki! [WIDEO]

W rozmowie z Szalonym Reporterem – “Wampir” zauważył, że panów dzieliła ogromna różnica wieku oraz kilogramów. Reprezentant Akademii Sportów Walki Wilanów wygarnął federacji próbę budowania jednego z zawodników, kosztem drugiego. W tym konkretnym przypadku chodziło o Denisa Labrygę. Zobaczcie, co Michał miał do powiedzenia na ten temat.

Tu znowu wychodzi fakt, że 20 kg różnicy to jest dużo. Labryga w ogóle mówi, że szuka wyzwań, ale zamiast Sarara z Labrygą i Załęckiemu dać zawodnika, żeby to on był faworytem, to federacja robi tak, że jedną osobę promuje, a drugiej daje wyzwania. Tylko dlatego, że „Crazy” jest taki, że od razu bierze. Labryga szuka wyzwań, ale nie widzę tych wyzwań.

To jest stara szkoła, to jest gość, który nie odmawia walki. Nie chcę cisnąć po federacji, ale cały czas się daje jednemu wyzwania, a drugiego się buduje. Bo co? Bo jest młody? Wygląda na to, że młodzi szukają tego, żeby ich klepali po plecach.

Podzielacie zdanie Michała? Dajcie znać w komentarzach!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis