MMA PLBoksPas w stawce walki Tysona z Jonesem. Zobaczcie jak wygląda!

Pas w stawce walki Tysona z Jonesem. Zobaczcie jak wygląda!

Foto: badlefthook.com

Dwudziestego ósmego listopada na ring wracają legendy! Mike Tyson (50-6, 44 KO) zmierzy się z Royem Jonesem Jr. (66-9-1, 47 KO). Co ciekawe w stawce tego pojedynku ma się pojawić pas.

”Żelazny Mike” bierze tą walkę na poważnie i mocno trenuje. Patrząc chociażby na jego sylwetkę można stwierdzić, że jest w zdecydowanie lepszej formie niż to miało miejsce jeszcze parę lat temu. Mike wraca do ringu po 15-latach przerwy. ”Bestia” w 2005 roku przegrał przed czasem z Kevinem McBride. Klęska w starciu z Irlandczykiem okazała się definitywnym końcem.

Pas w stawce walki Tyson vs Jones!

Już dwudziestego ósmego listopada dojdzie do wyczekiwanej pokazowej walki legend. Starcie te będzie transmitowane w usłudzę PPV. To nie koniec, bo Ariel Helwani poinformował, że w stawce tego pojedynku pojawi się specjalny tytuł WBC. Trofeum będzie nazywało się WBC frontline Battle Belt. Ponadto na pasie pojawi się podobizna Mike’a oraz Roya.

Powrót Tysona pierwotnie miał odbyć się dwunastego września, ale został przesunięty na dwudziestego ósmego listopada. Powodem jest dłuższy czas na promocję całego wydarzenia. Początkowo zwycięzce mógł wyłonić tylko nokaut, ale jak się okazuje pojedynek pokazowy będzie normalnie punktowany. Przypomnijmy, że starcie zostało zakontraktowane na osiem rund, a legendy włożą rękawice 12-uncjowe.

Roy Jones Jr. może popisać się wielkimi dokonaniami. Amerykanin mający także rosyjskie obywatelstwo był srebrnym medalistą Olimpijskim w Seulu. Wojownik pochodzący z Pensacoli dzierżył pas w kategorii średniej, super średniej, półciężkiej oraz ciężkiej.

Zobacz także:

Zobaczcie co powiedział Michał Materla po ogłoszonej walce! Da radę?

Michał Materla szybko wraca do klatki! Zobaczcie co powiedział przed ważnym starciem. ”Cipao” zmierzy się z mistrzem wagi półśredniej

Jan Błachowicz świetnie poradził sobie w ”Turbokozaku”! Zaskoczeni?

Tak Jan Błachowicz ma czutkę do wielu sportów. Mistrz UFC świetnie poradził sobie w ”Turbokozaku”. Sami zobaczcie