MMA PLNajnowszeKSWAdamek z ważnym przesłaniem do młodzieży: Idź rób cokolwiek by nie robić złych rzeczy!

Adamek z ważnym przesłaniem do młodzieży: Idź rób cokolwiek by nie robić złych rzeczy!

Dużymi krokami zbliża się walka Tomasza Adamka. O pożegnalnych walkach ”Górala” mówiło się już od dłuższego czasu. Były informacje o walce na antenie Polsat, lecz wszystko zakończyło się fiaskiem. Adamek ostatecznie związał się z freakową organizacją FAME MMA, gdzie stoczy najprawdopodobniej w 2024 roku dwie walki.

Adamek

Wcześniej jednak zobaczmy legendarnego pięściarza na dodatkowej gali największej organizacji w naszym kraju w 2024 roku. Będzie to event KSW Epic, na którym zobaczymy walki w różnych formułach. W main evencie Adamek skrzyżuje rękawice z legendą KSW – Mamedem Khalidovem.

Adamek po pierwszy jakże ważny tytuł sięgnął w 2005 roku. ”Góral” w listopadzie 2004 roku dostał propozycję walki o wakujący po Antonio Tarverze tytuł mistrzowski WBC. Do walki doszło w maju 2005 roku, gdy nasz reprezentant po ringowej wojnie dwa do remisu pokonał Paula Briggsa.

Adamek z ważnym przesłaniem!

Na profilu organizacji KSW pojawiła się jedna z wypowiedzi Tomasza Adamka. ”Góral” miał ważne przesłanie do młodzieży.

Zawsze życzę tym młodym by patrzyli na nas. No i, żeby szli do gymu, żeby się nie potracili w życiu. Nie zrobili jakichś głupstw, gdzieś tam się rozbijając po ulicach. Tylko w gymie. Chcesz walczyć idź do ringu czy do MMA. Jaki masz talent, jakikolwiek masz – idź rób cokolwiek by nie robić złych rzeczy.     

Wspomniana wypowiedź:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis