MMA PLNajnowszePTW (Prime Time Wrestling)Marcin Najman będzie na gali wrestlingu! Może być niczym Sting!

Marcin Najman będzie na gali wrestlingu! Może być niczym Sting!

To już oficjalna wiadomość! Marcin “El Testosteron” Najman wystąpi na gali wrestlingu! “Cesarz polskich freak fightów” będzie gościem specjalnym podczas gali PTW #5: Gold Rush! Tym samym może być niczym legendarny zawodnik amerykańskiego pro wrestlingu – Sting!

Marcin Najman wystąpi na gali wrestlingu

Gala PTW #5 odbędzie się już trzeciego lutego w rodzinnym mieście Marcina Najmana – Częstochowie. Organizatorzy gali wrestlingu z Panem Pawłowskim na czele nie mogli nie skorzystać z tej okazji i nie zaprosić “El Testosterona” na tę imprezę.

Marcin Najman będzie na gali wrestlingu! Może być niczym Sting!

O obecności Marcina Najmana na gali wrestlingu poinformowano już oficjalnie w mediach społecznościowych:

“TO MUSIAŁO SIĘ WYDARZYĆ! Cesarz freak fightów

@MarcinNajman zawita na galę PTW #5: GOLD RUSH! Biorąc pod uwagę, że wydarzenie odbędzie się w rodzinnym mieście El Testosterona jego obecność na gali jest nie tylko przyjemnością, ale i cesarskim obowiązkiem. Legendarny wojownik słynący z ciętego języka uświetni galę swoją obecnością w roli Gościa Specjalnego.

Jego obecność zawsze polaryzuje – czy i w tym przypadku zapowiadają się dymy? Przy okazji warto zauważyć, jak błyskawicznie znikają bilety na GOLD RUSH! Rekord sprzedaży w ciągu 24h został pobity, biletów coraz mniej, działajcie więc szybko!

Mamy jeszcze wiele niespodzianek i asów w rękawie, które na Was czekają, ale bilety czekać nie będą, jak się skończą, więcej się nie znajdzie! —

Bilety na galę PTW #5: GOLD RUSH w serwisie KUP BILECIK! Dołącz do grona wspierających kanał PTW na YouTube! Oficjalni partnerzy: Środowisko Miejskie” – czytamy na portali X.

Marcin Najman na ten moment ma dopiero 44 lata, ale widząc jego zaangażowanie w środowisku freak fightowym oraz charyzmę, nie zdziwimy się, jeśli będzie tak jak legendarny zawodnik pro wrestlingu – Sting występował do późnych lat życia.

Sting bowiem walczy aż do dzisiaj, a ma… 67 lat!

Fanom, którzy nie znają jeszcze postaci Stinga przypominamy kim ta postać w ogóle jest:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis