MMA PLBareknuckle Fighting ChampionshipPaige VanZant przed debiutem w BKFC: Trenerzy patrzą na mnie i mówią, że jestem dobra

Paige VanZant przed debiutem w BKFC: Trenerzy patrzą na mnie i mówią, że jestem dobra

Paige VanZant jest kilka dni przed debiutem w organizacji BKFC, gdzie będzie walczyć na gołe pięści. Amerykanka opowiedziała o swoich przygotowaniach oraz głodzie rywalizacji.

Paige VanZant
Foto: Insstagram/ Paige VanZant

VanZant wystąpi na gali BKFC: Knuckle Mania, która odbędzie się w najbliższy piątek 5 lutego. Jej przeciwniczką będzie Britain Hart. Starcie pań będzie walką wieczoru wydarzenia.

▷ BKFC: KnuckleMania - Official PPV Live Stream - FITE

Paige VanZant przed debiutem w BKFC: Trenerzy patrzą na mnie i mówią, że jestem dobra

Paige VanZant jest niezwykle pewna siebie przed nadchodzącą walką i zaznacza, że to też zasługa jej trenerów klubowych, którzy dostrzegają w niej ogromny potencjał. Nie wyklucza też powrotu do MMA, bowiem organizacja BKFC daje takie możliwości swoim zawodnikom:

“Przygotowuję się z trenerami, którzy we mnie wierzą. Trenują z najlepszymi zawodnikami na świecie i kiedy patrzą na mnie, to mówią, że jestem dobra. To rozpaliło ponownie moją pasę do tego sportu. Możliwe, że wezmę jeszcze udział w walce w MMA. W tej chwili jednak jestem w pełni skupiona na walce w boksie na gołe pieści. To mój cel. Na tym się skupiam. Ale nie zamykam sobie drzwi do MMA.”

Paige VanZant spotyka się także z ogromem krytyki w sieci. Fani zwyczajnie nie widzą jej w walce na gołe pięści i są przekonani, że Amerykanka będzie żałowała swojej decyzji. Co sama sądzi na ten temat?

“Przez większość kariery robiłam tak samo – nie wypowiadam się na temat krytyków z jednego powodu. Moim zdaniem, kiedy kogoś krytykujesz, to powinieneś mu to powiedzieć prosto w twarz. A w życiu żadna osoba nie powiedziała mi nic krytycznego w mojej obecności. Tyle znaczą krytycy.”

Zobacz także:

Krzysztof Stanowski i Marcin Najman zakopali topór wojenny. Wszystko dla WOŚP!

Znany dziennikarz sportowy Krzysztof Stanowski i były pięściarz Marcin Najman zakopali topór wojenny. Dwie postacie, dzięki którym w internecie powstało mnóstwo memów i którzy kreowali się na wrogów medialnych ostatecznie… się pogodzili!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis