MMA PLBellatorPaige VanZant gotowa do powrotu po kontuzji ramienia

Paige VanZant gotowa do powrotu po kontuzji ramienia

Paige VanZant ogłosiła, że jest bardzo blisko powrotu do oktagonu UFC. Zawodniczka kategorii słomkowej poinformowała, że jej ręka wróciła do pełni sprawności po operacji ramienia.

VanZant (8-4) nie walczyła w oktagonie od stycznia 2019 roku, kiedy to poddała Rachael Ostovich. W tej walce Amerykanka doprowadziła do poważniejszych obrażeń już uszkodzonego wcześniej ramienia i przez ten czas absencji od występów zmagała się z kontuzją, którą wreszcie opanowała.

W mediach społecznościowych VanZant ogłosiła:

“Wreszcie pełny trening z moim mężem w garażu! Niech najpierw świat wyzdrowieje, a potem będę walczyć!” – napisała Amerykanka.

VanZant nie ukrywa, że po wypełnieniu aktualnego kontraktu z UFC będzie chciała przetestować swoją wartość na rynku sportowych organizacji. Mówi się, że jest ona skłonna dołączyć do Bellatora, gdzie walczy jej mąż – Austin Vanderford.

Zanim jednak do tego dojdzie, VanZant musi stoczyć ostatnią wiążącą ją walkę w oktagonie UFC, a w dobie panującej pandemii nie ma jeszcze żadnych konkretów odnośnie propozycji walki dla Amerykanki.