MMA PLNajnowszeUFCPaddy Pimblett i Ilia Topuria z kłótnią na konferencji przed UFC 282. Dana White widział i się śmiał [WIDEO]

Paddy Pimblett i Ilia Topuria z kłótnią na konferencji przed UFC 282. Dana White widział i się śmiał [WIDEO]

Co prawda Paddy Pimblett i Ilia Topuria mają innych rywali na sobotnią galę UFC 282 w Las Vegas, ale to oni mocno się skonfrontowali podczas wczorajszej konferencji prasowej promującej to wydarzenie.

UFC 282

Pimblett i Topuria od dawna mają do siebie problem. Jeden z nich opisaliśmy  TUTAJ -> Awantura przed galą UFC w Londynie! Butelki i pięści poszły w ruch! [WIDEO]

Paddy Pimblett i Ilia Topuria z kłótnią na konferencji przed UFC 282. Dana White widział i się śmiał

Wczoraj natomiast mieliśmy kolejną odsłonę konfliktu pimblettowo-topuriowego. Zaczęło się od tego, że Ilia Topuria przerwał wypowiedź Jareda Gordona, który zmierzy się z Pimblettem i zaczął Brytyjczyka atakować.

Ten nie pozostał dłużny i wywiązała się agresywna wymiana zdań, w której to Topuria zwyzywał Pimbletta i po angielsku i po hiszpańsku.

W pewnym momencie musiała także interweniować ochrona. Szef UFC, Dana White na wszystko patrzył i się śmiał, wyraźnie zadowolony z “dymów” jakie obaj zawodnicy rozkręcili:

Zobacz także:

Wiemy dlaczego organizacja Trybsona ma problemy finansowe! Pojawiło się nowe oświadczenie! Widzieliście?

Jest kolejne oświadczenie Fist Universe. Organizacja Pawła ”Trybsona” Trybały zapewnia, że spłaci wszystkie zaległości. Znamy też powody, dlaczego powstała taka sytuacja. Ponadto freakowa federacja zapowiada drugą edycję.

Francuzi oceniają francuski w wykonaniu Jacka Murańskiego! Zobaczcie reakcje ludzi! [WIDEO] Co wy na to?

Na kanale Super Express Sport pojawił się specjalny materiał, gdzie dziennikarz postanowił poprosić Francuzów, aby ocenili francuski w wykonaniu Jacka Murańskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis