MMA PLNajnowszeDaniel OmielańczukOświeciński krytykuje Omielańczuka: Jedziesz na galę w Rosji podczas kiedy na Ukrainie giną ludzie!

Oświeciński krytykuje Omielańczuka: Jedziesz na galę w Rosji podczas kiedy na Ukrainie giną ludzie!

Wczoraj grupa menadżerska Shocker MMA Solutions poinformowała, że ich zawodnicy (Daniel Omielańczuk, Piotr Strus i Łukasz Kopera) rozstają się z organizacją ACA. Tomasz Oświeciński postanowił zareagować i skrytykować naszego czołowego ciężkiego.

Oświeciński

Szef grupy Shocker MMA Solutions zamieścił w sieci takie oświadczenie:

W związku z agresją wojenną Federacji Rosyjskiej na terenie Ukrainy, które potępiamy – podjęliśmy decyzję o nie braniu udziału w wydarzeniach przez Absolut Championship Akhmat i wypowiedzeniu kontraktów wszystkich Zawodników reprezentujących nasz Team, związanych dotychczas długoterminową umową z rosyjskim promotorem tj. Piotr Strus, Łukasz Kopera, Daniel Omielańczuk. Jednocześnie pragniemy podkreślić, że wszyscy pracownicy ACA traktowali nas zawsze z najwyższym szacunkiem, zrozumieniem i chęcią pomocy, a sam udział w sportowych wydarzeniach ACA, był dla nas zaszczytem i wielką sportową przygodą. Jednak w obecnej sytuacji, nie wyobrażamy sobie kontynuować startów na terenie i dla organizacji z Federacji Rosyjskiej czy Białorusi. Wszystkim mieszkańcom Ukrainy, Kibicom i Zawodnikom, życzymy pokoju za naszą wschodnią granicą i powrotu do normalności, także w sporcie. #NoWar

OŚWIADCZENIE naszej grupy menadżerskiej, w związku z działaniami wojennymi Federacji Rosyjskiej na terenie Ukrainy.

Posted by Shocker MMA on Monday, February 28, 2022

Oświeciński: Daniel z Ciebie to prawdziwy wojownik i wzór do naśladowania!

Tomasz Oświeciński postanowił zareagować, a przy okazji skrytykował Daniela Omielańczuka (25-12-1), który w sobotę wystąpił na ACA 136 w Rosji. Warto jednak zaznaczyć, że kiedy wybuchał wojna na Ukrainie – Omielańczuk był już na miejscu, a dodatkowo o walce wiedział dużo wcześniej.

Brawo Daniel z Ciebie to prawdziwy wojownik i wzór do naśladowania. Jedziesz na galę do Rosji mieszkasz kilka dni w super hotelu, po czym wychodzisz do walki z podniesioną głową , podczas kiedy na Ukrainie giną ludzie. Dostajesz “baty” wracasz do Polski zgarniasz szmal i zrywasz kontrakt z Rosyjską federacja. Teraz to powinieneś założyć jakąś zbiórkę na rzecz Ukraińców, udzielić kilka wywiadów jak to ich wspierasz i będzie ok. Ps. Pamiętam jak mówiłeś że “piłkarzyki” to nie sportowcy tylko, lalusie dbający o fryzury, tylko że Ci właśnie lalusie zbojkotowali jako pierwsi wydarzenia sportowe związane z Rosją. Dobrze że Ciebie Danielu strażniku moralności, gdyż za takiego się uważasz.

Zobacz także:

KSW 68: Wojna na Ukrainie zbiera swoje żniwo! Musaev zdjęty z rozpiski! Dobra decyzja?

Hiobowych wieści ciąg dalszy. Shamil Musaev, czyli numer 1 rankingu kategorii półśredniej miał stoczyć swój pojedynek na najbliższej gali KSW 68. Wskutek sytuacji na naszym kontynencie pojedynek Rosjanina został odwołany.

High League publikuje ważne oświadczenie w sprawie rzekomych politycznych powiązań! Widzieliście?

Nie musieliśmy długo czekać na komentarz High League, która w mediach społecznościowych opublikowała oświadczenie. Freakowa organizacja odpowiedziała w sprawie rzekomych politycznych powiązań, bowiem coraz częściej w internecie pojawiają się takie informacje.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis