Ostra wymiana zdań Danisa z Woodleyem: Zamknij swój dzi*karski ryj

Foto: Golden MMA & UFC - YouTube
Foto: Golden MMA & UFC - YouTube

Mimo stawiania dopiero pierwszych kroków w zawodowym MMA, Dillon Danis (2-0) jest już postacią bardzo dobrze rozpoznawalną dla fanów sportów walki. Amerykanin osiągnął popularność między innymi dzięki bardzo dobrym wynikom w sportach chwytanych. Jednak przedee wszystkim uczynił to za sprawą swojego ciętego języka, licznych prowokacji oraz bliskiej przyjaźni z Conorem McGregorem.

Teraz El Jefe postanowił ponownie przypomnieć o sobie opinii publicznej. Zaczepił Tyrona Woodleya (19-4-1) za zdjęcie, na którym były mistrz wagi półśredniej pozuje razem z Jorge Masvidalem. Ben Askren to wieloletni partner treningowy Wybrańca. Został on znokautowany przez Masvidala w brutalny i upokarzający sposób. Zdaniem Danisa w tej sytuacji wspólne zdjęcie obu zawodników nie powinno mieć miejsca.

“Gdyby mój wieloletni przyjaciel i kumpel z maty został brutalnie znokautowany przez kogoś, kto potem uderzył go kilka razy po utracie przytomności, nie pozowałbym z tym kimś do zdjęcia. Śmieszne, jak wielu z tych typów jest wychowanych jak dzi*ki, lojalność jest bardzo rzadka.”

Woodley zareagował jednak dość szybko i postanowił nie pozostać dłużnym w tej dyskusji.

 

“Zamknij swój dzi*karski ryj. Zawsze szukasz zaczepki! To się nazywa reklama, ty idioto. Nie mogę wpływać na dobór talentów jakie wybiorą. A jedyną rzeczą wobec której jesteś lojalny to bycie leszczem w MMA i butelka whisky McGregora.”

Co ciekawe, obaj panowie są zawodnikami wagi półśredniej, jednak obecnie walczą dla innychorganizacji. Możliwe, że w przyszłości dojdzie do starcia Danisa z Woodleyem, choć wpierw „El Jefe” musi jeszcze nabrać trochę doświadczenia w klatce.

Autor artykułu: Kacper Klein