MMA PLMarcin NajmanTak to prawda! Kobieta chce w niedalekiej przyszłości zawalczyć z… Marcinem Najmanem!

Tak to prawda! Kobieta chce w niedalekiej przyszłości zawalczyć z… Marcinem Najmanem!

Już w najbliższą sobotę dojdzie do pierwszej konferencji prasowej przed galą MMA VIP 4. Natalia Kuczurak wygadała się w mediach społecznościowych… Wygląda na to, że na najbliższej edycji dojdzie do jej starcia z Wiktorią Domżalską. Natalia ma mocne plany, bo w przyszłości chciałaby zmierzyć się z… Marcinem Najmanem.

Najman

Domżalska debiut odnotowała podczas MMA VIP 3 w Częstochowie. Było to kontrowersyjne starcie kobiety z mężczyzną. Wiktoria już w pierwszej odsłonie musiała uznać wyższość Michała ”Polskiego Kena” Przybyłowicza. O tym starciu pisały media na całym świecie.

Natalia Kuczurak vs Wiktoria Domżalska na MMA VIP 4!

Natalia Kuczurak przedwcześnie na swoim instagramie ogłosiła, że na gali MMA VIP 4 dojdzie do jej starcia z Wiktorią Domżalską. Natalia zapewnia, że w przyszłości będzie chciała spróbować swoich sił w walce z mężczyznami. Kuczurak wskazała… Marcina Najmana!

Walka, co prawda jeszcze nie podana oficjalnie w mediach!!! 📺 Wstępnie narazie nieoficjalnie Zapodam, wam Info 👊 Na ostatniej gali Federacji MMA-VIP 3. Odbyła się walka, między Wiktorią Domżalską a Michałem Przybyłowiczem (Polski Ken). Ostatecznie pojedynek wygrał Michał. Na MMA-VIP – @_mma_vip Wiktoria Domżalska /@omgitsdomza, zawalczy ze mną. 🤼‍♀️ Ta sama waga, wzrost idealnie 👍 Wiktoria narazie się boi, zresztą ma czego, znowu będzie leżeć i płakać, ale trzeba ją wyjaśnić! Kwestia jest taka, że niestety Wiktorii obiję. Ryj ! Aż będzie leżeć na deskach 🥊🤕😵 Potem na następnych kolejnych Galach MMA-VIP rozwalę Mordy innym dziewczyną 🤼‍♀️🤼‍♀️ Dalej…. Zajmę się facetami 🥊👨‍🦱🥊🤕🤕 A na DESER zostawię sobie Najmana… @marcin.najman 😋 Finał będzie taki 🚑🚑🚑🚑

Zobacz także:

Denis Załęcki ostro o Alanie: Gdy zobaczyłem jego załzawione oczka, widziałem w nich strach! [WIDEO] Widzieliście?

Właściciel organizacji The War, Denis Załęcki już na najbliższej gali High League stanie do konfrontacji z Alanem Kwiecińskim. Na dzisiejszej konferencji prasowej pomiędzy zawodnikami wyraźnie zawrzało. “Widziałem strach w jego oczkach!” – mówił Załęcki.

Zawodnik MMA dostał zawału na treningu! Miroslav Strbak walczy o życie w szpitalu

Miejmy nadzieje, że z tego wyjdzie! Pojawiła się bardzo przykra informacja. Miroslav Strbak (19-10-1) podczas treningu dostał rozległego zawału, a teraz walczy o życie w szpitalu. Słowak ma zaledwie 32-lata.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis