MMA PLDenis ZałęckiOrganizacja The War ogłasza kolejną edycję! Znamy szczegóły!

Organizacja The War ogłasza kolejną edycję! Znamy szczegóły!

W czwartek w mediach społecznościowych organizacja THE WAR poinformował o kolejnej edycji gali. 5 już edycja odbędzie się 5 maja w Gliwicach. Właścicielem organizacji jest Denis Załęcki.

Zalęcki

“Bad Boy” za niecałe dwa tygodnie zawalczy na 6 edycji High League. Jego rywalem będzie Paweł “Tybori” Tyburski. Pojedynek ten odbędzie się w boksie w małych rękawicach. Do tej pory torunianin stoczył we freakach 3 walki, wszystkie dla organizacji High League. W debiucie podczas High League 2 po pełnej dominacji wypunktował Alana Kwiecińskiego. Potem poniósł dwie porażki. Pierwsza miała miejsce podczas High League 3 Extra, gdzie uznał wyższość Mateusza “Don Diego” Kubiszyna. Drugiej porażki doznał na High League 4, gdzie po szybkim doznaniu kontuzji pokonał go były pięściarz – Artur Szpilka.

Kolejna edycji gali!

Organizacja THE WAR za pomocą mediów społecznościowych ogłosiła kolejną edycję gali. Zobaczymy na niej zarówno turniej indywidualny jak i walki grupowe. Stawką turnieju jest 50 000 złotych.

Gala The WAR 5 odbędzie się 5 maja w Gliwicach.

Zasady te co ostatnio, ale będą też niespodzianki. Zbierajcie ekipy i zgłaszajcie największych kozaków do solówek w turnieju. Tutaj tylko ostre walki bez kalkulacji 😈

📧 E-mail:
zgloszenia.thewar@gmail.com

Zobacz także:

Zmiany w rankingu po KSW 79: Michał Kita awansował, Pudzian mocno spadł

Po gali KSW 79, do której doszło 25 lutego w Libercu, nastąpiły zmiany w rankingu najlepszych zawodników organizacji KSW.

Doniesienia: Krzysztof Jotko zawalczy w PFL! Znamy szczegóły!

Według portalu severemma.com Krzysztof Jotko zawalczy 1 kwietnia na gali Professional Fighters League. Zastąpi on kontuzjowanego Omariego Akhmedova. Rywalem będzie Irlandczyk – Will Fleury.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis