MMA PLNajnowszeFENOrganizacja podpisuje kolejnego ciekawego zawodnika! FEN stawia na młodych wojowników!

Organizacja podpisuje kolejnego ciekawego zawodnika! FEN stawia na młodych wojowników!

Trzeba przyznać, że w ostatnim czasie organizacja Fight Exclusive Night pozytywnie zaskakuje. FEN w mediach społecznościowych poinformował, że podpisali kontrakt z nowym zawodnikiem. Stawiają na młodych wojowników! Mowa o 26-letnim Mateuszu Sosnowskim (4-1).

Sosnowski

Najbliższa gala Fight Exclusive Night 47 odbędzie się już siedemnastego czerwca. Polska organizacja po raz pierwszy pojawi się w Pile. W walce wieczoru zobaczymy walkę o pas w wadze średniej. Świetnie ostatnio dysponowany Piotr Kuberski zmierzy się z niepokonanym Kamilem Wojciechowskim. Nie zabraknie również zawodników publiczności! Doświadczony Marcin Wójcik podejmie Adama Biegańskiego. W klatce FEN ponownie pojawi się Bartosz Szewczyk. Podopieczny Andrzeja Kościelskiego tym razem zmierzy się z Łukaszem Klingerem.

A tak to wygląda w obrazku:

https://www.facebook.com/fightexclusivenight/posts/782916323203989

Nowy zawodnik!

Oficjalnie nowym zawodnikiem Fight Exclusive Night został ciekawie zapowiadający się Mateusz Sosnowski (4-1). Już niebawem poznamy szczegóły debiutu 26-latka.

https://www.facebook.com/fightexclusivenight/posts/783919646436990

”Sosna” swoje pojedynki toczy w kategorii średniej. Mateusz debiut odnotował w lutym, gdy przegrał na gali Babilon MMA 19 z Konradem Rusiński. Od tego czasu odnotował cztery walki i wszystkie zakończył efektownie przed czasem. Ostatni start miał miejsce pod koniec kwietnia na Fight Club 2, gdy odprawił z kwitkiem Mariana Mateia z Rumunii.

Zobacz także:

To już 14 rok Pudzianowskiego w MMA! KSW przypomina drugą zawodową walkę weterana! [WIDEO] Pamiętacie?

Jak ten czas leci! To już czternasty rok Mariusza Pudzianowskiego jeśli chodzi o starty zawodowe w mieszanych sztukach walki. Już w tym momencie wojownik z Białej Rawskiej dłużej jest zawodnikiem MMA niż strongmanem, gdzie odnosił jakże wielkie sukcesy. Największa organizacja w naszym kraju postanowiła opublikować na YouTubie drugą zawodową walkę Pudzianowskiego.

“Nie ma co go lekceważyć” – oficjalna zapowiedź walki Pudzianowski vs Szpilka na XTB KSW Colosseum 2 [WIDEO] Widzieliście?

“Nie ma co go lekceważyć” – takie słowa padają w opublikowanej wczoraj przez Federację KSW zapowiedzi walki na XTB KSW Colosseum 2. Zapowiedź ta dotyczy walki Pudzianowski vs Szpilka, która będzie jedną z najważniejszych starć tej imprezy będącej świętem MMA w Polsce!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis