MMA PLKawulskiOrganizacja KSW jest otwarta na zatrudnienie ”Spidera”! Kawulski wskazuje potencjalnego rywala!

Organizacja KSW jest otwarta na zatrudnienie ”Spidera”! Kawulski wskazuje potencjalnego rywala!

Anderson Silva (34-11) po wielu latach pięknej kariery postanowił zakończyć  współpracę z największą organizacją na świecie. ”Spider” pozostaje wolnym agentem, więc możemy być pewni jednego – wiele organizacji będzie nim zainteresowane. W tej grupie znajduje się KSW!

45-latek będzie chciał przerwać serię trzech przegranych z rzędu. Trzeba jednak dodać, że była to chociażby przegrana na punkty z aktualnym mistrzem wagi średniej Israelem Adesanyą.

Ostatnia walka Andersona miała miejsce pod koniec października. ”Spider” prowadził pojedynek, lecz chwila nieuwagi i jest po wszystkim. Tak właśnie w czwartej rundzie zakończyło się starcie z Uriahem Hallem.

Kawulski: Starcie legendarnego Brazylijczyka z legendą KSW byłoby niezwykle ciekawe!

Maciej Kawulski w rozmowie z sport.pl zdradził, że są zainteresowani Andersonem Silvą (34-11). Jeden z właścicieli KSW ma nawet pomysł na potencjalnego przeciwnika!

Nie jestem miłośnikiem zatrudniania weteranów z innych organizacji. Jednak Anderson Silva to wyjątkowa postać. Myślę, że akurat starcie legendarnego Brazylijczyka z legendą KSW – Mamedem Khalidovem byłoby niezwykle ciekawe.

Śmiało można stwierdzić, że transfer takiego nazwiska jak Silva odbiło by się szerokim echem na całym świecie. Oczywiście trzeba mieć świadomość, że ”Spider” swoje najlepsze lata ma za sobą, a ostatnią wygraną odnotował w 2017 roku. Mimo wszystko wydaje się, że Anderson byłby dużym wyzwaniem dla każdego zawodnika KSW w wadze średniej.

Niewykluczone również, że Anderson Silva (1-1, 1 KO) wróci do ringu. Przypomnijmy, że wielokrotnie wspominało się o walce bokserskiej z Royem Jonesem Jr. (66-9, 47 KO).

Zobacz także:

Błachowicz ma syna! Pójdzie w ślady Taty?

Gratulacje! Jan Błachowicz doczekał się! Mistrz UFC ma syna i jest bardzo szczęśliwy

Ronaldo zdradza zamiłowanie do dyscypliny sportu! Zaskoczeni?

Ronaldo zdradza zamiłowanie do dyscypliny sportu. Co ciekawe nie chodzi tutaj o piłkę nożną