MMA PLNajnowszeMMA AttackOniszczuk kontra były zawodnik UFC, a także Łebkowski czy Syguła! Są pierwsze walki na MMA ATK!

Oniszczuk kontra były zawodnik UFC, a także Łebkowski czy Syguła! Są pierwsze walki na MMA ATK!

To będzie nie lada gratka dla kibiców mieszanych sztuk walki w Polsce! Organizacja MMA ATK ogłasza pierwsze walki na swoje nadchodzące wydarzenie! W main evencie gali MMA ATK: New Beginning kibice zobaczą starcie Kamil Oniszczuk kontra były zawodnik UFC!

pierwsze walki na MMA ATK

Gala MMA Atk: New Beginning odbędzie się 19 stycznia w Grodzisku Mazowieckim. W rozpisce gali są już pierwsze znane nazwiska!

Są pierwsze walki na MMA ATK!

Walką wieczoru gali będzie starcie Kamila Oniszczuka z Carlo Praterem. Brazylijczyk to weteran sportów walki, mający rekord 35-24, a także stoczone trzy walki w organizacji UFC!

“Zaczynamy od walki wieczoru! Pamiętacie ten diament z gal Bellator, ACA i Babilon MMA – teraz wraca do Polski i zmierzy się z brazylijskim weteranem”

🔥 Zaczynamy od walki wieczoru! Pamiętacie ten diament z gal Bellator, ACA i Babilon MMA – teraz wraca do Polski i…

Posted by MMA ATTACK on Monday, December 18, 2023

Poniżej prezentujemy także kolejne walki z tej imprezy:

“Weteran polskiej sceny MMA znany z występów w FEN, PLMMA i ACB kontra reprezentant młodszego pokolenia, którego kariera dopiero nabiera rozpędu – kto z nich zwycięży?”

🔥 Weteran polskiej sceny MMA znany z występów w FEN, PLMMA i ACB kontra reprezentant młodszego pokolenia, którego…

Posted by MMA ATTACK on Thursday, December 21, 2023

“Oto pierwszy z trzech pojedynków semi-pro, które zobaczycie 19 stycznia na gali @MMA ATK: New Beginning w Grodzisku Mazowieckim!”

🔥 Oto pierwszy z trzech pojedynków semi-pro, które zobaczycie 19 stycznia na gali @MMA ATK: New Beginning w Grodzisku…

Posted by MMA ATTACK on Friday, December 22, 2023

“Młody polak Adrian Gunia, zawodnik który wygrywał walki w dyscyplinie muay thai w małych rękawicach, zmierzy się już 19 stycznia w Grodzisku Mazowieckim z brazylijskim grappler’em Italo Limo”

Młody polak Adrian Gunia, zawodnik który wygrywał walki w dyscyplinie muay thai w małych rękawicach, zmierzy się już 19…

Posted by MMA ATTACK on Wednesday, December 27, 2023

“Mamy walkę kobiet! Piękna i utalentowana 24-letnia Polka już 19 stycznia zaliczy kolejny sportowy test na gali MMA ATK: New Beginning w Grodzisku Mazowieckim”

🔥 Mamy walkę kobiet! Piękna i utalentowana 24-letnia Polka już 19 stycznia zaliczy kolejny sportowy test na gali MMA…

Posted by MMA ATTACK on Saturday, December 23, 2023
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis