MMA PLNajnowszeKSWWielka walka w senegalskich zapasach ”Reug Reug” vs ”Bombardier”! Znamy wynik, jest też wideo!

Wielka walka w senegalskich zapasach ”Reug Reug” vs ”Bombardier”! Znamy wynik, jest też wideo!

Wiemy kto jest lepszy w senegalskich zapasach jeśli chodzi o popularnych zawodnikach MMA z Afryki! W poprzednim tygodniu doszło do starcia w wspomnianej formule pomiędzy Oumarem ”Reug Reug” Kane, a dobrze znanym w naszym kraju Serigne ”Bombardierem” Ousmane Dia.

Bombardier

”Bombardier” w naszym kraju znany jest z walki w organizacji KSW, gdzie skrzyżował rękawice z Mariuszem Pudzianowskim.

Do starcia z Pudzianem miało dojść już na KSW 59. Senegalczyk parę godzin przed galą doznał ataku ostrego zapalenia wyrostka robaczkowego i musiał być hospitalizowany. Nowym przeciwnikiem Pudzianowskiego został Nikola Milanović, dla którego był to debiut zawodowy. Serb nie postawił wysoko poprzeczki. Pudzianowski szybko i łatwo zastopował przeciwnika.

Ostatecznie ”Bombardier” zawalczył z Pudzianowskim na gali KSW 64. Pudzianowski potrzebował zaledwie 18-sekund, aby brutalnie znokautować rywala.

Jest nagranie!

Doszło do starcia zawodników MMA w senegalskich zapasach. ”Bombardier” zmierzył się z Oumarem ”Reug Reug” Kane. Zawodnik One Championship okazał się lepszy!

W mediach społecznościowych ukazało się nagranie z wspomnianej rywalizacji:

Kane może pochwalić się rekordem 6 zwycięstw i jednej przegranej – z czego aż sześć stoczył pod banderą organizacji One Champioship. 31-latek robi postępy, a w ostatniej walce sprawił dużą niespodziankę gdy pewnie wypunktował faworyzowanego Marcusa Buchecha.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis