MMA PLNajnowszeDaniel OmielańczukOmielańczuk ponownie o Załęckim: Nigdy już nie będę jego fanem, nigdy nie będę jego kolegą!

Omielańczuk ponownie o Załęckim: Nigdy już nie będę jego fanem, nigdy nie będę jego kolegą!

Daniel Omielańczuk ponownie został zapytany o Denisa Załęckiego. Były zawodnik UFC zapewnił, że nigdy już nie będzie fanem ”Bad Boya”. 

Omielańczuk

Nasz czołowy ciężki najbliższy pojedynek stoczy dwudziestego piątego lutego na gali KSW 79 w Libercu. Reprezentant WCA Fight Team skrzyżuje rękawice z zawodnikiem publiczności – Viktorem Pestą (18-8). W main evencie do kolejnej obrony pasa w wadze ciężkiej stanie Phil De Fries (22-6).

Omielańczuk po latach wrócił do organizacji KSW. Polak od tego czasu odnotował dwa pojedynki. 40-latek w niecałe dwie minuty został poddany z rąk Ricardo Prasela. Ostatnie starcie miało miejsce na 75 edycji w Nowym Sączu, gdy Daniel niejednogłośną decyzją sędziów pokonał Michala Martinka.

Omielańczuk o Załęckim: Uważam, że przegiął!

Daniel Omielańczuk w rozmowie z Kasią Kubiak (portal FanSportu.pl) został ponownie zapytany o Denisa Załęckiego.

Powiem uczciwie – nigdy już nie będę jego fanem, nigdy nie będę jego kolegą, czy, k****, będę mu dobrze życzył. Uważam, że przegiął. Powiedział rzeczy, które są nie do wybaczenia i tyle.

Było też pytanie czy fighter Daniel daje Denisowi jakiekolwiek szanse w ich starciu.

Ja nie jestem z takich, że będę się napinał, że go rozjadę. W walce wszystko może się wydarzyć, gdy wychodzi do siebie dwóch chłopów ważących ponad 100 kg. Uważam, że w każdym aspekcie walki jestem dużo lepszy od niego.

Zobacz także:

Borys Mańkowski zabiera głos po ostatniej przegranej: Czy zdołam się tam znowu wspiąć?

Borys Mańkowski (22-11-1) zabrał głos w mediach społecznościowych po ostatniej przegranej na gali XTB KSW 78 w Szczecinie. 33-latek przede wszystkim podziękował kibicom, bowiem mógł liczyć na duże wsparcie podczas pojedynku.

Daro Lew nie odpuszcza i ponownie zaczepia Filipka: Mogę się bić w rzymskiej, greckiej… Widzieliście?

Dariusz Kaźmierczuk nie odpuszcza! Jak widać jego spór z Filipem Marcinkiem nie został zakończony. ”Daro Lew” na twitterze zapewnił, że jest gotowy i chętny na rewanżowe starcie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis