MMA PLCezary OleksiejczukOleksiejczuk z mocnym rywalem w kolejnej obronie! FEN ściąga niepokonanego Magomedova!

Oleksiejczuk z mocnym rywalem w kolejnej obronie! FEN ściąga niepokonanego Magomedova!

To jest świetna informacja! Organizacja Fight Exclusive Night poinformowała w mediach społecznościowych, że podpisała kontrakt z mocnym niepokonanym zawodnikiem – Magomedem Magomedovem (12-0). Co ciekawe prezes FEN – Paweł Jóźwiak wyjawił, że będzie to przeciwnik Cezarego Oleksiejczuka (11-2) w kolejnej obronie tytułu.

Oleksiejczuk

W ostatnim czasie Cezary miał mocne wymiany zdań na twitterze z mistrzem KSW – Adrianem Bartosińskim. Niewykluczone, że w przyszłości dojdzie do tego kapitalnie zapowiadającego się starcia, ale jeszcze nie teraz…

23-latek po tytuł Fight Exclusive Night sięgnął na 37 edycji we Wrocławiu, gdy po 5-rundach jednogłośną decyzją sędziów pokonał doświadczonego Aiguna Akhmedova. Oleksiejczuk trzy razy obronił tytuł. Młody wojownik przed czasem pokonał Adriana Zielińskiego, a po całym dystansie okazał się lepszy od Kamila Kraski oraz Mansura Abdurzakova.

To będzie mocne wyzwanie!

Organizacja Fight Exclusive Night pozytywnie zaskakuje. Wczoraj ogłoszono, że nowym zawodnikiem polskiej organizacji został niepokonany Magomed Magomedov (12-0).

‼️NEW SIGNING ‼️
Unbeaten 🇧🇭 Magomed Magomedov (12-0), 🇰🇿 Octagon League welterweight champion, signed a contract with our organisation

Co ciekawe prezes FEN – Paweł Jóżwiak potwierdził, że będzie to najbliższy przeciwnik Cezarego Oleksiejczuka. Szczegóły poznamy niebawem.

Zawalczy z @COleksiejczuk wkrótce 👊🔥

“Muhammad” ze swoich dwunastu zwycięstw – sześć zakończył przed czasem. Magomedov posiada walki w organizacji Brave CF czy UAE Warriors. Warto zaznaczyć, że Magomedov w przeszłości pewnie wypunktował byłego zawodnika KSW – Yanna Liasse, który w Polsce odnotował trzy zwycięstwa. Magomedov w tym roku stoczył dwie walki i obie zakończył przed czasem pokonując doświadczonego Sanjara Azhibaeva i Adila Boranbayeva.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis