MMA PLOktagonOktagon MMA: Bryczek zawalczy o pas! Po walce doszło do pierwsze face to face z mistrzem!

Oktagon MMA: Bryczek zawalczy o pas! Po walce doszło do pierwsze face to face z mistrzem!

Robert Bryczek (17-5) ma za sobą pięć zwycięstw z rzędu – w tym trzy w organizacji u naszych sąsiadów. 33-latek ponownie pokazał się z bardzo efektownej strony i zapewnił sobie walkę o pas mistrzowski w organizacji Oktagon MMA. Warto zaznaczyć, że Bryczek wszystkie pięć zwycięstw zakończył nokautując swoich oponentów.

Bryczek

W main evencie Jonas Magard (15-6) stracił tytuł w wadze koguciej. Duńczyk po pięciu rundach przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Felipe Limą (12-1). Magard w naszym kraju znany jest przede wszystkim jako były mistrz Fight Exclusive Night.

To nie był koniec polski epizodów na gali Oktagon 45 w Pradze. Gale otwierała Róża Gumienna (5-3), która odnotowała bardzo ważne zwycięstwo. Doświadczona kick-boxerka jednogłośną decyzją sędziów pokonała Lucie Krajcović. Wysoko w karcie wystąpił były zawodnik KSW – Ion Surdu (13-5), który wypunktował Mate Kertesza (13-7).

Face to face z mistrzem!

Robert Bryczek (17-5) ma za sobą kolejne efektowne zwycięstwo. W tym fighterze drzemie naprawdę duży potencjał.

33-latek tym razem już po 56-sekundach zastopował doświadczonego Samuela Kristoficia (16-6). Następne efektowne zwycięstwo naszego reprezentanta zapewniło mu szansę mistrzowską w kolejnej walce.

Tym samym w klatce pojawił się mistrz wagi średniej Oktagon MMA – Patrick Kincl (27-10) i doszło do pierwszego face to face z Polakiem. Już niebawem poz4namy szczegóły tego ciekawie zapowiadającego się starcia.

Wspomniany face to face poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis