MMA PLOktagonOktagon: Adam Pałasz nawołuje do walki o pas! Polak ma za sobą dwa ważne zwycięstwa!

Oktagon: Adam Pałasz nawołuje do walki o pas! Polak ma za sobą dwa ważne zwycięstwa!

Adam Pałasz (8-1) w sobotę odnotował drugą ważną wygraną w organizacji Oktagon. Polak wraz z menadżerem nawołują do walki o tytuł w wadze ciężkiej. Niewykluczone, że Adam zostanie wysłuchany, bowiem jego ostatnie zwycięstwo zrobiło spore wrażenie na widzach/fanach organizacji.

Pałasz

”Adaś z Jawora” wyzwań się nie boi. Jeszcze w 2020 roku był związany z organizacją ACA, gdzie w debiucie zmierzył się z doświadczonym Dmitry Poberezehetsem. Ukrainiec zapewnił mu pierwszą zawodową przegraną. Warto zaznaczyć, że Adam w drugiej walce wrócił na odpowiednie tory i odprawił przed czasem Oļegsa Jemeļjanovsa z Łotwy.

Od tego czasu Adam miał przerwę. Wrócił ostatecznie po prawie 2-letniej przerwie walką w Niemczech na gali Oktagon 33. Pałasz pokonał niepokonanego dotąd Donalda Cosicia. Polak w sobotę zaś efektownie znokautował Tadeja Dajcmana.

Pałasz nawołuje do walki o pas!

Adam Pałasz i jego menadżer w mediach społecznościowych nawołują do walki o pas w organizacji Oktagon z Hatefem Moeilem (13-4).

Dziękuję Wam Kibicom i Przyjaciołom za wsparcie, potrzebne jest jeszcze – by doprowadzić do wymarzonej walki o pas @oktagonmma💪🏻 Udostępniajcie, oznaczajcie organizację i @hatefmoeil – dziękuję i zrobię wszystko, by zostać mistrzem

Hey @OktagonOfficial – I see no other way than a title fight for my Man Adam Palasz – with Hatef Moeil. He can run, but he can’t hide. Let’s roll @Ondro_M you have my number.

”Boss” również wydaje się najlepszym aktualnie zawodnikiem do starcia o największe trofeum. Moeil w organizacji Oktagon odnotował dwa zwycięstwa – kończąc przed czasem rywali. Co ciekawe 35-latek ostatniej przegranej doznał w 2018 roku na gali KSW 42 w starciu z Marcinem Wójcikiem. Od tego czasu Moeil zaliczył dziewięć zwycięstw z rzędu.

Zobacz także:

Daro Lew chętny na starcie z… Mateuszem Borkiem: Jedno co nas łączy ten sam wiek! Co wy na to?

Dariusz Kazmierczuk nie zamierza odpuszczać po ostatniej przegranej. ”Daro Lew” zaskoczył, bowiem na twitterze zdradził, że chętnie zmierzyłby się z… uznanym dziennikarzem i komentatorem – Mateuszem Borkiem.

Mamed Khalidov o Soldiciu: Temat skończony! Przeszło mi, nie mam żalu do niego! Widzieliście?

Mamed Khalidov (35-8-2) na kanale Illegal TV został ponownie zapytany o Roberto Soldicia. Były mistrz KSW podkreślił, że chce skończyć już ten temat. Reprezentant Arrachionu Olsztyn zapewnia, że przeszło mu i nie ma żalu do Chorwata. Przypomnijmy, że Khalidov miał nadzieje na rewanżowe starcie z Soldiciem – tak też mieli uzgodnić.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis