MMA PLNajnowszeOktagonOKTAGON 54 PPV: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce

OKTAGON 54 PPV: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce

OKTAGON 54 PPV. Polski wieczór w Ostrawie! Unifikacja pasa kategorii średniej, turniej o milion euro – i wiele, wiele więcej! Wspierajcie rodaków na żywo! Całą galę będzie można oglądać na specjalnej platformie organizacji. Ile kosztuje PPV? Jaka cena transmisji? Mamy dla Was wszystkie potrzebne informacje.

OKTAGON 54 PPV
Foto: OKTAGON MMA

OKTAGON 54 PPV wyłącznie w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

OKTAGON 54: Kiedy gala?

W walce wieczoru za łby wezmą się Patrik Kincl i Piotr Wawrzyniak. Nasz reprezentant spróbuje zunifikować pas kategorii średniej, pokonując prawowitego mistrza. Jednym słowem – jazda!

Do czesko–słowackiej organizacji powróci Mateusz Legierski, który przed laty królował w dywizji lekkiej. Polak weźmie udział w 16-osobowym turnieju dywizji do 70 funtów. Zwycięzca całego przedsięwzięcia zgarnie okrągłe milion euro.

Łukasz Rajewski – przy odrobinie szczęścia – również będzie miał okazję powalczyć o główną nagrodę. Pojedynek Rajewskiego z Jasonem Ponetem ma status rezerwowego do wyżej wspomnianego turnieju. Kto według Was wygra?

OKTAGON: Gdzie oglądać?

W turnieju zawalczą również: aktualny mistrz Ronald Paradeiser, były zawodnik UFC Makwan Amirkhani, były mistrz wagi piórkowej KSW Daniel Torres czy mający polskie korzenie reprezentant Niemiec Mohamed Grabinski.

Z pewnością warto rzucić okiem na dzisiejszą galę OKTAGONU Po pierwsze, cała rozpiska składa się z bardzo mocnych zawodników. Po drugie, warto wspierać naszych za granicą!

OKTAGON 54: Data, miejsce, godzina

Gala OKTAGON 54 już lada moment w Ostrawie. Start wydarzenia zaplanowano na godzinę 18:00. Zachęcamy do oglądania i śledzenia wyników na naszej stronie.

OKTAGON 54: Transmisja w PPV

Gala dostępna w systemie PPV i na platformie DAZN – wymagana subskrypcja. Dostęp do wydarzenia możecie kupić – [TUTAJ].

Wydarzenie dostępne za pośrednictwem strony OKTAGON. TV Galę OKTAGON można oglądać, wykupując dostęp do PPV (za 15,99 euro) lub na platformie streamingowej DAZN (wymagana subskrypcja).

W obu przypadkach wystarczy wejść na wybraną stronę, założyć konto, wybrać pakiet, zapłacić… gotowe! Miłego oglądania.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis