MMA PLNajnowszeOktagonOKTAGON 51: Piotr Wawrzyniak zdominował i rozbił rywala. Polak zdobywa tymczasowy pas! [WIDEO]

OKTAGON 51: Piotr Wawrzyniak zdominował i rozbił rywala. Polak zdobywa tymczasowy pas! [WIDEO]

Piotr Wawrzyniak (12-5) pokonał przed czasem Vlasto Čepo (12-3) w co-main evencie gali OKTAGON 51 w Pradze i zdobył tymczasowy pas wagi średniej.

OKTAGON 51 Piotr Wawrzyniak

Już na początku walki Wawrzyniak trafił mocno lewym sierpowym. Čepo odpowiedział mocnymi ciosami w bliskim dystansie. Walka trafiła do klinczu, w którym to Polak dociskał rywala do siatki. Tam pracował m.in. kolanami. Na rozerwaniu trafił mocnym ciosem, ale rywal rzucił się na niego całą serią. Čepo atakował z dużym rozmachem i przewrócił polskiego zawodnika. Serb miał pozycję z góry, ale Wawrzyniak znakomicie to odwrócił. Mistrz Babilon MMA bił sporo ciosów młotkowych, używał też łokci.

Wawrzyniak znakomicie rozpoczął rundę drugą. Zamykał rywala na siatce i trafiał zarówno ciosami jak i kopnięciami. Potem złapał rywala i rzucił nim na matę. “Pitrek: znakomicie kontrolował oponenta od czasu do czasu dokładając krótkie ciosy. Udało mu się przejść do dosiadu, ale tylko na chwilę. Wciąż jednak miał zdecydowaną przewagę. Spuścił też sporo łokci na twarz reprezentanta Serbii.

Trzecia runda zaczęła się od kilku mocnych ciosów Wawrzyniaka, który były jednak jedynie zasłoną dymną przed kolejnym obaleniem. Polak potwornie obijał oponenta lewą ręką. Wawrzyniak dominował nad rywalem. W końcu wzmocnił tempo i po jego potężnym ground&pound sędzia przerwał walkę!

Reprezentant Czerwonego Smok zdobył tymczasowy pas organizacji OKTAGON MMA. Pełnoprawnym mistrzem kategorii średniej tej organizacji jest zaś były zawodnik KSW, Patrick Kincl

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis