MMA PLArchiwumOktagonOktagon 47: Adam Pałasz i Mateusz Legierski wygrywają na punkty w Bratysławie!

Oktagon 47: Adam Pałasz i Mateusz Legierski wygrywają na punkty w Bratysławie!

Właśnie trwa gala Oktagon 47 w Bratysławie, a w karcie walk pojawiło się trzech naszych reprezentantów. Dwóch wraca do ojczyzny z tarczą!

Pałasz

Jako pierwszy w klatce zameldował się Łukasz Siwiec (9-3) walczący w kategorii półśredniej. Mistrz Babilon MMA po całym dystansie przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Amiranem Gogoladze (16-3).

Jako drugi Mateusz Legierski (10-1). Były mistrz Oktagon MMA odnotował trzecie zwycięstwo z rzędu. ”Dynamit” po całym dystansie pewnie wypunktował zawodnika publiczności – Karola Rysavy (12-6).

Pewne zwycięstwo Pałasza!

Adam Pałasz (9-2) startujący w wadze ciężkiej – wrócił na odpowiednie tory. Polak jednogłośną decyzją sędziów pokonał Sofiane Boukichou (10-7).

Pałasz od początku korzystał z licznych kopnięć i próbował zepchnąć rywala pod siatkę. Były też wymiany ciosów i wtedy Adam musiał uważać na kontry oponenta. Sofiane poszedł po obalenie, ale Polak dobrze bronił i zaatakował mocnym kolanami. Sofiane postanowił coraz bardziej ryzykować, gdy szedł z serią ciosów i trzeba przyznać, że sporo dochodziło do celu.

W drugiej rundzie było dość nerwowo w stójce. Boukichou miał swoje momenty, w których Adam musiała uważać. Polak wszedł dobrze w tempo i zdobył obalenie. Pałasz przez większość rundy pracował z góry. W końcówce rywal próbował zaskoczyć próbą dźwigni (kimura). Polak dobrze się bronił i zdobył zaraz drugie sprowadzenie. ”Adaś z Jawora” był też zza plecami rywala.

Adam nie ryzykował i szybko zdobył obalenie. Polak praktycznie całą rundę kontrolował przeciwnika z góry. Sofiane dalej uparł się na kimurę, ale nic z tego. W końcówce Francuz wstał, ale zaraz ponownie runął na ziemie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis