MMA PLFloydOkradli dom Floyda Mayweathera Juniora w Las Vegas. Pięściarz daje dużą kasę za informacje w sprawie!

Okradli dom Floyda Mayweathera Juniora w Las Vegas. Pięściarz daje dużą kasę za informacje w sprawie!

Z najnowszego wpisu w mediach społecznościowych pięściarza Floyda Mayweathera Juniora wynika, że okradli mu dom w Las Vegas. Amerykanin poszukuje teraz sprawców, a każdemu, kto ma jakiekolwiek informacje w tej sprawie oferuje nagrodę pieniężną.

Okradli dom Floyda Mayweathera
Foto: Instagram/ Floyd Mayweather Junior

Dom, na który napadli włamywacze znajduje się w Las Vegas. Według Floyda Mayweathera Juniora, włamywacze wynieśli z niego sporo rzeczy o bardzo dużej wartości.

Teraz sam oferuje 100 tys. dolarów za wszelkie informacje w sprawie ujęcia rabusi.

Okradli dom Floyda Mayweathera Juniora w Las Vegas. Pięściarz daje dużą kasę za informacje w sprawie!

Oto, co czytamy w najnowszym wpisie Mayweathera Juniora na Instagramie:

“W tym domu znajduje się sanktuarium, miejsce spokoju, relaksu i komfortu. Kiedy ktoś narusza spokój tego sanktuarium to jest to bardzo niepokojące i bolesne. W jednym z moich domów w Las Vegas doszło do kradzieży. Włamywacze ukradli wiele cennych rzeczy o łącznie dużej wartości.

Oferuję 100 tys. dolarów za informacje, które doprowadzą mnie do tych złodziei i zwrotu moich rzeczy. Nie mam słów, by wyrazić swoją złość na ten temat. Dziękuję wszystkim, którzy zgłoszą jakiekolwiek informacje w tej sprawie. Niech Bóg Was błogosławi!”

Zobacz także:

PFL 2021 #4: Marcin Held przegrywa zdecydowanie na punkty z Olivierem Aubin-Mercierem [WIDEO]

Marcin Held (27-8) przegrał jednogłośną decyzją z Olivieren Aubin-Mercieriem (12-5) podczas gali PFL 2021#4 w Atlatnic City.

Szymon Kołecki komentuje walkę Pudzian-Juras: Nic mnie nie zaskoczyło!

Szymon Kołecki (9-1) miał szansę oglądać walkę wieczoru KSW 61, która odbyła się w Trójmieście. Medalista olimpijski był ciekawy jak będzie wyglądała walka jego byłego rywala z niedoszłym.

THE WAR 1 – wyniki. Adam “Viking” Biegański zgarnia 50 tysięcy złotych. Finał ekip przełożony po ciężkich urazach!

Za nami pierwsza gala organizacji THE WAR. Podczas jej trwania odbyły się dwa turnieje, ale tylko jeden z nich znalazł rozstrzygnięcie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis