MMA PLDon KasjoKasjusz Życiński o propozycji z KSW: Mi się wydaje, że ich nie stać na ”Don Kasjo” króla!

Kasjusz Życiński o propozycji z KSW: Mi się wydaje, że ich nie stać na ”Don Kasjo” króla!

Kasjusz Życiński dostanie propozycję z organizacji KSW? Maciej Kawulski i Martin Lewandowski nie tak dawno wypowiedzieli się o zawodniku FAME MMA.

Kasjo

Maciej Kawulski w programie ”Klatka po klatce” został zapytany o potencjalny transfer Kasjusza Życińskiego do organizacji KSW.

Chociaż akurat Don Kasjo, powiem szczerze, że poza tym, że kiepsko tańczy, to rusza się przyzwoicie. Gdyby on miał jeszcze jakieś umiejętności parterowe, to jest dla nas interesujący zawodnik. I z tego, co wiem od chłopaków z Pomorza, bardzo ciężko trenuje. To nie jest tak, że dopiero tydzień przed walką odstawia fajki. Nie chciałbym demaskować jego dźwigni marketingowej, ale to jest pierdolenie. Jest dobrym bokserem, który mógłby nauczyć się paru parterowych sztuczek i mógłby toczyć zawodowe walki w MMA. Jest tam, gdzie jest. Bardzo dobrze. To jest jego miejsce. To jego królestwo, jest tam królem. I jak go, broń Boże, nie chcę stamtąd zabierać. Natomiast jak mówimy o transferach, to wielu więcej w tę stronę akurat nie widzę.

A oto co powiedział Martin Lewandowski w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim.

No tak jeżeli ktoś idzie to tej X federacji, w której jakkolwiek sportowo ma aspiracje, ale ja nie uznaje na zasadach takich sportowych to co się dzieje. Dostaje w papę od gościa, więc chyba ten co wygrał powinien się do nas zgłosić, albo powinniśmy go zaprosić na rozmowy – żeby w formule MMA zaczął walczyć. Znajdzie mnie na insta. Tak jakby logika sportowa postępuje. My przez całe swoje sportowe życie nagradzamy tych co wygrywają, a nie przegrywają.

Jest odpowiedź Don Kasjo!

Kasjusz Życiński w wywiadzie z ”Kondziow0w” został zapytany o potencjalny pojedynek w KSW. Popularny ”Don Kasjo” gwarantuje, że organizacje raczej nie stać na taki ruch. Kasjusz ponadto zdradził, że dostaję sporo propozycji.

Wiem , prawdopodobnie w ogóle. Wydaje mi się, że ich nie stać. Tak mi się wydaje, że ich nie stać na ”Don Kasjo” króla. Po tych walkach wszystkie federacje się otworzyły, dzwonią, ale król jest bogaty, tym bardziej trzeba jeszcze więcej zapłacić, żeby chciał cokolwiek robić w tych sportach walki

Zobacz także:

Duży światowy portal o gali The War 3: Polska przetestowała jak wiele chaosu możemy przełknąć! Widzieliście?

Jak widać trzecia edycja The War wzbudziła duże zainteresowanie nie w tylko w naszym kraju. O grupowym pojedynku pięciu na pięciu napisał również jeden z największych portali MMA na świecie.

Tańcula zaskoczył wypowiedzią! Jeśli ma walczyć z Murańskimi to z dwoma naraz! Zaskoczeni?

Arkadiusz Tańcula skusi się na następny pojedynek z Mateuszem bądź Jackiem Murańskim? Tego nie możemy wykluczyć. ”Aroy” podczas ostatniego lajva zaskoczył swoją wypowiedzią. Tańcula jest chętny na starcie dwóch na jednego, bo jak zapewnia jeden z Murańskich nie zadaje nawet ciosów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis