MMA PLClout MMAOkniński podsumowuje Clout: To taki typ jak Labryga, szuka ofiar w niskich wagach! [WIDEO]

Okniński podsumowuje Clout: To taki typ jak Labryga, szuka ofiar w niskich wagach! [WIDEO]

Na naszym kanale pojawiła się najnowsza rozmowa z trenerem Mirosławem Oknińskim, który podsumował sobotnią galę Clout MMA 1, która odbyła się w Warszawie. Uznany trener zapewnił, że jego podopieczny Kamil Minda jest gotowy na walkę z Denisem Labrygą również w formule K-1 i wyjdą z tego zwycięsko.

Okniński

Na wspomnianej freakowej gali wystąpił jeden podopieczny Oknińskiego. Był nim Piotr Lizakowski. Przedstawiciel kanału ”Ebe Ebe” ma za sobą udany debiut w freak fightach. ”Lizak” już w pierwszej odsłonie duszeniem zza pleców poddał Dominika Skowyrę.

W ostatnim czasie Denis Labryga oraz Mirosław Okniński wypowiadał się o sobie w mocnym stylu. Niewykluczone, że już niebawem Labryga zmierzy się, z którymś z reprezentantów Akademii Sportów Walki Wilanów. Tuż przed galą był program ”Roast”, podczas którego doszło do mocnej wymiany zdań pomiędzy Labrygą, a ”Lizakiem” – o czym pisaliśmy [TUTAJ]

Okniński zabiera głos!

Mirosław Okniński w rozmowie z naszym portalem skomentował walkę pomiędzy Denisem Labrygą, a Dawidem Załęckim. Przy okazji trener zaznaczył, że jego podopieczny Kamil Minda chętnie zmierzy się z Labrygą. 

Dla mnie stary Załęcki wygrał pierwszą rundę. Uważam, że Dawid był celniejszy, w głowę trafiał kilka razy. Jeżeli byłby kilka lat młodszy to pewnie by nie doszło do tej kontuzji, ale wiadomo jest już wiek jaki jest, to jest bardziej podatny na kontuzje. Uważam, że to nie była dobra walka pod tym względem, że rywal to młody zawodnik, który jest 20 kilo cięższy. To, że Dawid ma charakter i umiejętności, ale ciało już jest zniszczone/zmęczone i tutaj był taki efekt (…) Ogólnie uważam, że Dawid bardzo ładnie zawalczył. Co do Denisa Labrygi, to ja się nie wypowiem, bo będzie Minda się wypowiadał. Minda ze śmiechu nie mógł wyrobić jak oglądał tą walkę.  

Trener został zapytany również o wspomniany program ”Roast”, gdzie doszło do wymiany słownej pomiędzy Denisem Labrygą, a Piotrem Lizakowskim.

Uważam, że Denis rozmawia tylko ze słabszymi fizycznie, albo ze starszymi, albo z mniejszymi, albo kontuzjowanych chce bić. Uważam, że Mindy unika jak ognia, boi się. Minda powiedział, że może nawet w K-1 się z nim bić jak on boi się MMA. Kamil nie bił się w K-1, ale i tak może wyjść i go pokona.

Cała rozmowa poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis