MMA PLNajnowszeClout MMALabryga ostro o Oknińskim! Jest mocna wymiana zdań z Lizakiem: Nie jest Ci wstyd za trenera?

Labryga ostro o Oknińskim! Jest mocna wymiana zdań z Lizakiem: Nie jest Ci wstyd za trenera?

Denis Labryga nie zamierzał gryźć się w język. Były zawodnik WOTORE podczas wczorajszego programu freakowej organizacji Clout MMA postanowił w mocnym stylu wypowiedzieć się o trenerze Mirosławie Oknińskim. Jednym z gości programu był też podopieczny trenera – Piotr ”Lizak” Lizakowski, więc doszło do wymiany zdań.

Labryga

Przypomnijmy, że w przeszłości Okniński nawoływał do walki jego podopiecznych z Labrygą. Trener wymieniał Kamila Mindę, Michała Pasternaka i Adama Oknińskiego jako potencjalnego przeciwnika Denisa. Ponadto Okniński stwierdził, że Labryga jest słabiakiem. Ta wypowiedź na pewno nie spodobała się Denisowi.

Okniński Team Akademia Rządzi. Denis Labryga to słabiak, sztucznie pompowany na gwiazdę. Wystawiam Pasternaka, Minde, lub Adama Oknińskiego. Każdy rozwali Labrygę. Chętnie moi zawodnicy podejmą Diego Kubiszyna tea dostanie łomot.

Denis Labryga już w sobotę wystąpi na gali Clout MMA 1 w Warszawie, gdzie w formule K-1 w małych rękawicach zmierzy się z Dawidem ”Crazy” Załęckim.

Jest mocna wymiana zdań!

Podczas wczorajszego programu Denis Labryga wypowiedział się o trenerze Mirosławie Oknińskim. Piotr Lizakowski stanął w obronie swojego trenera i doszło wtedy do wymiany zdań.

Piotr Lizakowski: To co jest w internecie to jest jedno. Trener ma tą swoją zabawną stronę, lubi poddymić, niektórym się to podoba, a niektórym nie, ale prywatnie jest bardzo opiekuńczym gościem. Bardzo o mnie dba i poświęca mi czasu. Wie czego potrzebuje, dużo poświęca czasu nad moją głową, żeby wszystko było okey, bo wie, że jestem młody i wszedłem w ten świat freak fightów i, żeby mnie to przerosło. Nie jest taki, że wiesz ”a puszczę go do klatki – zarobi pieniądze, ja zarobię, a będzie co będzie. Nie! Dba bardzo oto, aby potem nie chodził porozbijany, albo jakiś zniszczony psychicznie. Trener jest super gościem.

Denis Labryga: Załatwia za was wszystkie sprawy można powiedzieć.

Piotr Lizakowski: Bo jest menadżerem.

Denis Labryga: A wy chodzicie i świecicie oczami.

Piotr Lizakowski: Ja wiem Denis, że Ci się to pewnie nie podoba.

Denis Labryga: Są też inni zawodnicy z Wilanowa. Może być w porządku gościem poza kamerami, ale nie jest taki do końca śmieszny na kamerach ze względu na to, że jest też negatywem wielkim. Gada farmazony, gada bzdury, że się zawodnicy boją, że są ciency, nasterydowani. No pi*** głupoty i dużo osób przyzna mi racje, bo tak jest. Jego sposób działania w internecie nie jest tutaj śmieszny.

Piotr Lizakowski: No dobra. Jest tak, że jak jakiś zawodnik poddymia innego zawodnika, to mówią ”aaa, bo to jest poddymianie pod walkę, to jest okey”. A jak nasz trener poddymia do innego zawodnika to już…

Denis Labryga: Słuchaj trener jest od trenowania.

Piotr Lizakowski: Ale to jest twoja opinia.

Denis Labryga: O dbanie, żebyście dobrze byli przygotowani.

Piotr Lizakowski: A kto decyduje kto jest od poddymiania, a kto nie? Wielu ludziom się to podoba.

Denis Labryga: A ja myślę, że 80% trener zbiera negatywy.

Piotr Lizakowski: To zróbmy ankietę na czacie ilu ludziom podobają się poddymianie trenera, a ilu nie. Jeśli będzie 80%…

Denis Labryga: No dobra no…

Piotr Lizakowski: Ja wiem, że Tobie się nie podobają trenera zaczepki.

Denis Labryga: Może i by wygrał. Całe ”Ebe Ebe” będzie głosowało na to także… Troszkę was jest.

Piotr Lizakowski: Wiesz dobrze, że będę go bronił, bo to jest mój trener.

Denis Labryga: No oczywiście, jasne. Świecisz oczami. Nie jest Ci wstyd za to, że tak trener się zachowuje? Nie jest Ci wstyd za trenera?

Piotr Lizakowski: Nie. Ja zachowuje się w zgodzie ze sobą, a trener w zgodzie ze sobą. Czemu ma być mi wstyd za czyjeś zachowanie?

Denis Labryga: No jasne. Jakby pluli na Ciebie, a Ty byś mówił, że deszcz pada.

Piotr Lizakowski: Nie, ja nie uważam, że tak jest stary.

Wspomniana wymiana zdań poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis