MMA PLFerrariOkniński o treningach Ferrariego: Do przykładania jeszcze daleko! Na Bombę wystarczy aż nadto!

Okniński o treningach Ferrariego: Do przykładania jeszcze daleko! Na Bombę wystarczy aż nadto!

Mirosław Okniński w ostatnim nagraniu na kanale High League wypowiedział się o treningach Amadeusza Roślika. Uznany trener zapewnia, że obecna forma wystarczy na przeciwnika Roślika.

Okniński

Amadeusz stoczy swój pierwszy pojedynek poza FAME MMA. ”Ferrari” siedemnastego września podczas High League 4 w Gliwicach ma do wyjaśnienia konflikt z Pawłem Bombą.

W walce wieczoru dojdzie do rewanżowego starcia pomiędzy Natalią ”Natsu” Kaczmarczyk, a Lexy Chaplin. Do ich pierwszej walki doszło w Ergo Arenie, gdy ”Natsu” po emocjonującym pojedynku wygrała jednogłośną decyzją sędziów. Lexy od tego czasu odnotowała jedno ważne zwycięstwo skończone szybko przed czasem.

Okniński zabiera głos!

Mirosław Okniński wypowiedział się o treningach Amadeusza Roślika. Trener zapewnia, że obecna forma wystarczy na Pawła Bombę.

Widzicie jak leży, nie ma tutaj opie**alania! Amadeusz trenuje, a jak często, to tylko on wie. Przykłada się bardziej niż wcześniej, ale do przykładania jeszcze daleko. Coś więcej? Więcej wolałbym nie mówić. Na Bombę wystarczy aż nadto. Bomba będzie leżał, będzie bity, będzie płakał! Cała historia jest taka, że ”Ferrari” lubi balować i przez to robi. Mimo tych baletów, jakoś przychodzi na treningi i trenuje. Najważniejsze jest to, żeby wygrał walkę, a wygra na pewno. Pozdrawiam, jesteśmy najlepsi, a co najważniejsze skromni.

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Gruba walka na MMA Attack 4! Bombardier podejmie Zuluzinho! Prawie 300 kg w oktagonie! Kto wyjdzie zwycięsko?

Oficjalnie na gali MMA Attack 4 zobaczymy dwóch kolosów! Znany z walki z Mariuszem Pudzianowskim oraz Stiflerem senegalski Bombardier zawalczy z pogromcą Rafała “Uszola” Dąbrowskiego. To wszystko wydarzy się 24 września w Będzinie.

Ferrari zapewnia: Na razie jestem gwiazdą międzynarodową! Po śmierci zostanę legendą! Widzieliście?

Amadeusz Roślik jest pewny siebie przed zbliżającą się walką. Popularny ”Ferrari” siedemnastego września stoczy pierwszy pojedynek poza FAME MMA. Będzie to starcie na High League 4 w Gliwicach, gdzie ma do wyjaśnienia konflikt z Pawłem Bombą. Podopieczny Mirosława Oknińskiego uważa, że po śmierci zostanie legendą.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis