MMA PLNajnowszeFAME MMAMarcin Wrzosek zabrał głos w sprawie zarobków! Porównał pieniądze w KSW, a w freak fightach!

Marcin Wrzosek zabrał głos w sprawie zarobków! Porównał pieniądze w KSW, a w freak fightach!

Marcin Wrzosek w rozmowie z 6PAK wyjawił różnice pieniędzy w KSW, a walkami w freak fightach. ”Polish Zombie” nie ukrywa, że jest zadowolony ze swojej decyzji, aby toczyć pojedynki w freakowych organizacjach.

Wrzosek

Kto będzie następnym przeciwnikiem byłego mistrza KSW? Niewykluczone, że będzie to starcie w formule K-1 z cięższym Piotrem Szeligą. ”Szeli” zapewniał, że jest gotowy na duże wyzwanie, ale nie może to być starcie w MMA, gdzie jego przeciwnik ma za duże doświadczenie. To nie koniec, bowiem Marcin już nie pierwszy raz wspomina o potencjalnym starciu z Arkadiuszem ”Aroyem” Tańculą.

Pogromca Jacka i Mateusza Murańskiego zapewniał, że jego marzeniem jest walka w organizacji KSW. Tym samym dobrym testem będzie walka z topowym pro sportowym zawodnikiem.

Marcin Wrzosek zabiera głos!

Marcin Wrzosek w freakowych organizacjach ma za sobą trzy pojedynki. ”Polish Zombie” w rozmowie z 6 PAK zdradził różnice zarobków w największej pro sportowej organizacji, a freakowej federacji.

Z przykrością muszę stwierdzić, że we freak figtach… w trzech walkach we freak fightach zarobiłem więcej niż przez całą karierę w KSW.

35-latek ostatni pojedynek stoczył pod koniec sierpnia na gali FAME MMA 15 w Łodzi. Wrzosek na zasadach boksu zmierzył się z debiutującym raperem – Mariuszem ”Sariusem” Gollingiem. Wrzosek na dystansie 3-rund pewnie wypunktował ”Sariusa”. Warto zaznaczyć, że raper był liczony i wydawało się, że zaraz Wrzosek może cieszyć się z efektownego zwycięstwa przed czasem. Plany też pokrzyżowała kontuzja, której doznał Marcin podczas walki. Ostatnie Golling wytrwał do samego końca.

Wrzosek wcześniej przed czasem pokonał Piotra ”Byłego Ochroniarza Oszusta z Tindera” Kałuskiego – tu była ogromna różnica wagowa. Pierwsza walka freakowa ”Polish Zombie”, to starcie na zasadach boksu z Kasjuszem ”Don Kasjo” Życińskim.

Zobacz także:

Tyson Fury z bardzo mocną odpowiedzią na krytykę: Ile razy mieli rękawice na dłoniach?

Tyson Fury (32-0-1, 23 KO) już w najbliższą sobotę stoczy kolejny pojedynek. 34-latek przed własnymi kibicami stanie przed trzecim starciem z Dereckiem Chisorą (33-12, 23 KO). Fury we wcześniejszych dwóch walkach pokonał Chisorę. ”Król Cyganów” postanowił mocno odpowiedzieć na słowa krytyki, które pojawiają się przy sobotnim zestawieniu.

Don Diego zawarł z Janikowskim dżentelmeńską umowę przed walką! Jest szansa, że się uda?

Mateusz Kubiszyn w rozmowie z portalem FanSportu.pl wyznał, że zawarł z Damianem Janikowskim dżentelmeńską umowę przed walką na High League 5. Do ich starcia dojdzie już dziesiątego grudnia w Łodzi. Medalista olimpijski jest zdecydowanym faworytem. Warto zaznaczyć, że walka odbędzie się w formule MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis