MMA PLNajnowszeEFM SHOWNorman ParkeNorman Parke vs Ambro? Konkretna odpowiedz Ambroziaka!

Norman Parke vs Ambro? Konkretna odpowiedz Ambroziaka!

Niedawno odbył się PRIME 4. Norman Parke miał wziąć udział w tej gali jako przeciwnik Adama Oknińskiego. Z różnych przyczyn przedstawionych przez Irlandczyka, a także przez zarząd Prime Show MMA nie doszło do tej walki. Jednakże “Stormin” chciał zawalczyć z “Ambro”!

Parke

PRIME 4 według wielu fanów okazał się rozczarowującym wydarzeniem. Czy absencja Normana miała na to istotny wpływ? Niekoniecznie, gdyż zastąpił go inny zawodnik, także były mistrz KSW, “Kornik”. Artur Sowiński w walce z synem “Łowcy skór” zaprezentował pierwszorzędną dynamikę, która wywarła na widzach niemałe wrażenie.

Ambroziak vs Parke?

Były zawodnik UFC zanim podjął ostateczną decyzję o niezawalczeniu na gali w Szczecinie myślał o zmianie rywala na bliższego sobie gabarytom – Dawida Ambroziaka. Były uczestnik “Ex na plaży” odpowiedział na swojej story na Instagramie.

Boks? ok. Where and when?

“Ambro” jest związany z freak-fightami od samego początku. Już na pierwszej edycji FAME MMA pokonał ś.p. Dawida Ozdobę (duszenie zza pleców). Od tamtej pory wygrał z “Szewcem” przy okazji FAME 6, z Adrianem Ciosem na Prime Show MMA 1 oraz z “Hecmanem” na gali PRIME Show MMA 2. Porażki wpadły mu na konto po walkach z Kasjuszem Życińskim i “Miejskim Drwalem”. Nadmieńmy, że Dawid nie jest aktualnie tylko i wyłącznie fighterem. Jest również założycielem dość nowej federacji “Underground Boxing Night”, której druga edycja planowana jest na marzec przyszłego roku. Może to właśnie tam ujrzymy pojedynek bokserski “Stormina” wraz z “Ambrem”?

Zobacz także:

Ferrari stanie przed największym wyzwaniem w karierze! Gwiazda FAME MMA trenuje w Tajlandii!

Na przyszłorocznej gali FAME MMA 17 ma dojść do kolejnej walki Amadeusza “Ferrari” Roślika. Wiele się mówi o tym, że jego rywalem będzie znakomity, polski pięściarz – Kamil Łaszczyk. Czy ciężkie treningi na Pukhet okażą się owocne?

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [02-04.12.2022]

Sportowy świat w ostatnich dniach żyje przede wszystkim Mundialem, ale dziać się będzie również w MMA. Sprawdźcie co warto obejrzeć w najbliższych dniach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis