MMA PLBoksOjciec Fury’ego wywala stoły na konferencji! Pindera reaguje: Patologia, zachował się skandalicznie!

Ojciec Fury’ego wywala stoły na konferencji! Pindera reaguje: Patologia, zachował się skandalicznie!

Wczoraj odbyła się konferencja przed galą bokserską, gdzie nie brakowało dyskusyjnych/kontrowersyjnych zachowań. Kto spowodował całe zamieszanie? Obecny na konferencji ojciec Tysona Fury – John, który w pewnym momencie zaczął wywalać stoły.

Fury

Wspomniana gala odbędzie się czternastego października w Manchesterze. W main evencie Tommy Fury zmierzy się z youtuberem Olajide Olatunji. Tym samym Fury będzie miał szansę mieć na rozkładzie kolejnego popularnego youtubera. Tommy w lutym tego roku w Arabii Saudyjskiej po całym dystansie niejednogłośną decyzją sędziów pokonał Jake’a Paula.

W tak zwanym co-main evencie zobaczymy także starcie Logana Paula z Dillonem Danisem.

Pindera komentuje!

John Fury po raz kolejny to zrobił…. Ojciec Tysona Fury tym razem na konferencji prasowej postanowił rzucić stołami. Ochrona musiała być na baczności, aby sytuacja nie przeobraziła się w jeszcze bardziej poważną sytuację.

Na zachowanie Fury’ego zareagował nasz uznany komentator i ekspert boksu Janusz Pindera, który jak widać nie jest fanem takiego zachowania.

Patologia!!! Tatuś Tysona zachował się skandalicznie, ale z pewnością wielu osobom się to podoba. Niestety.

Doszło też do wymiany zdań Janusza Pindery z Maciejem Turskim.

Turski: Tylko, tu nie chodzi o sport, tylko show. To bliżej wwe niż boksu. Kompletne mieszanie bytów. Oni stawiają rozrywkę na 1. miejscu, a jak widać Logan i KSI dobrze się bawią. Przypadku w tym było pewnie niewiele. Zagrał rolę.

Pindera: Maciek, on po prostu taki jest. John Fury, czysta patologia. I nie jest to żadne mieszanie bytów. Logan i KSI się bawią, zgoda, ale nie stary Fury. Jak wydłubał człowiekowi oko też się bawił.

Turski: Znam historie, z aukcja z samochodowa itp, i to jest patologia, ale… nie wzięli go tam przez przypadek. Doskonale wiedzieli do czego może to zmierzać. Podobnie liczyli na obecność McGregora z Danisem. Że coś się stanie. Stało się i Wszyscy o tym piszą.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis