MMA PLNajnowszeJotkoOficjalnie: Krzysztof Jotko i Daniel Torres już niebawem zadebiutują w PFL!

Oficjalnie: Krzysztof Jotko i Daniel Torres już niebawem zadebiutują w PFL!

Krzysztof Jotko i Daniel Torres oficjalnie zostali nowymi zawodnikami organizacji Professional Fighters League. Już niebawem poznamy szczegóły. W tym momencie znamy przeciwnika byłego mistrza KSW.

Jotko

Polak zdecydował, że po zwolnieniu z UFC podpisze kontrakt z organizacją PFL, gdzie będzie toczył pojedynkie… w wadze półciężkiej! 33-latek w największej organizacji na świecie stoczył siedemnaście starć z czego jedenaście zwyciężył. Swój debiut Krzysztof w UFC zaliczył już w grudniu 2013 roku.

Krzysztof w poprzednim roku stoczył dwie walki. 33-latek jednogłośną decyzją sędziów pokonał Geralda Meerschaerta, a w październiku przegrał szybko przez poddanie z Brendanem Allenem.

Z KSW do PFL!

Krzysztof Jotko oraz Daniel Torres to nowi zawodnicy organizacji Professional Fighters League. Polak zadebiutuje pierwszego kwietnia, a już niebawem poznamy przeciwnika. Torres w debiucie zmierzy się z doświadczonym Alejandro Floresem (21-4).

“El Gallito” w 2020 roku próbował dostać się do UFC poprzez Contender Series. Meksykanin szybko, bo już w pierwszej rundzie musiał uznać wyższość Rafaela Alvesa. Alejandro po dwóch zwycięstwach na lokalnych galach dostał szansę i wystąpił w PFL. Flores wygrał na punkty z Carlem Deatonem III oraz Saba Bolaghi. Ostatnia walka Floresa miała miejsce na PFL 5, gdzie przegrał przed czasem z Royji Kudo.

Zobacz także:

Kolejny chętny na starcie z Najmanem! ”El Testosteron” reaguje: Won i czekaj na swoją kolej! Widzieliście?

W związku ze śmiercią Mateusza Murańskiego, występ jego ojca na High League 6 stoi pod znakiem zapytania. Marcin Najman utrzymuje, że zawalczy na 100%, a czy jego oponentem będzie “Muran” to dowiemy się podczas najbliższej konferencji HL6. Coraz więcej osób wyraża chęć wejścia do oktagonu za Jacka Murańskiego, a jednym z nich jest Igor Jakubowski.

Trener o sparingach Pudziana z… Bartłomiejem Gładkowiczem: Bartek wychodził na 20%, to nie ten poziom! Co wy na to?

Trener coraz mocniejszego klubu Octopus Łódź Dawid Pepłowski w rozmowie z portalem InTheCage.pl porozmawiał o swoich podopiecznych, a jednym z nich jest “Cark Kent”, czyli Bartłomiej Gładkowicz. Pepłowski wypowiedział się m.in. o sparingach Pudziana właśnie z Bartłomiejem Gładkowiczem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis