MMA PLHighleagueKolejny chętny na starcie z Najmanem! ”El Testosteron” reaguje: Won i czekaj na swoją kolej!

Kolejny chętny na starcie z Najmanem! ”El Testosteron” reaguje: Won i czekaj na swoją kolej!

W związku ze śmiercią Mateusza Murańskiego, występ jego ojca na High League 6 stoi pod znakiem zapytania. Marcin Najman utrzymuje, że zawalczy na 100%, a czy jego oponentem będzie “Muran” to dowiemy się podczas najbliższej konferencji HL6. Coraz więcej osób wyraża chęć wejścia do oktagonu za Jacka Murańskiego, a jednym z nich jest Igor Jakubowski.

Igor Jakubowski jest pięściarzem, który ma w swoim dorobku chociażby srebrny medal Mistrzostw Europy, czy wielokrotny tytuł mistrza Polski. Jednakże, “Cygan” znany jest bardziej z bycia finalistą jednej z edycji programu “Big Brother”. Za pośrednictwem swojego Instagrama rzucił rękawicę “El Testosteronowi”. Nadmieńmy, że to nie jest pierwszy raz. Prawie 3 lata temu, przed walką Marcin Najman vs. Piotr Piechowiak na FAME MMA 6, Igor wraz ze swoim trenerem, Mirosławem Oknińskim także zaproponowali walkę byłemu mistrzowi WKU. Pięściarz już wtedy trenował mieszane sztuki walki, a sama propozycja pojedynku spodobała się wówczas Najmanowi.

Chcecie robić sport. Wyzwanie jak najbardziej kulturalne, jak na sportowców przystało. W związku z tym ja się do tego przychylam, zróbmy to. Po zniszczeniu „Bestii” następną walkę planuję w październiku i jest to chyba dobry czas, żeby się skonfrontować. Dla mnie to ciekawe i sportowe wyzwanie i jak najbardziej jestem za.

Tym razem Marcin Najman nie jest zainteresowany!

Igor Jakubowski rzucił ponownie wyzwanie byłemu kick-boxerowi. Jednakże, nie odbyło się to tym razem w tak dobrej atmosferze.

W połowie stycznia byłem na zgrupowaniu w Zakopanem. Byłem sobie trochę pobiegać w górach i poobserwować piękne widoki, ale nie o tym akurat ta sytuacja. Sytuacja o tym jak już z tego obozu wyjeżdżałem i spakowany z torbą schodziłem na dół i ruszałem w podróż powrotną. Przy recepcji zauważyłem taki obiekt, który początkowo mi się wydawał być kulą śnieżną. (…) Podszedłem bliżej, z 3-4 kroki i mówię “nie, nie, nie, to napewno nie jest kula śnieżna”. Mówię “Yeti”, ale jak ku*** Yeti skoro on to w legendach żyje. Jeszcze trzy kroczki bliżej podszedłem, patrzę, a to Marcin Najman. Marcin “El Śmiechosteron” Najman. (…) Kiedyś nasza walka miała dojść do skutku z nim, ale z różnych przyczyn się nie odbyła. (…) Marcin, podobno jesteś sportowcem, podobno wyzwań nie odmawiasz i podobno możesz pobić każdego. Najmądrzejszy to Ty nie jesteś, ale tłuszczu trochę masz, więc pomogę Ci. Będę Twoim trenerem personalnym i pomogę Ci trochę spalić w tej klatce, chociaż za długo to by pewnie nie potrwało.

Marcin Najman, który planowo ma się zmierzyć z Jackiem Murańskim, nie zostawił tego bez komentarza:

Czy ta walka będzie? To wszystko się okaże i zostanie przedstawione 27 lutego na konferencji zapowiadającej High League 6. Tymczasem, uruchomił się wczoraj jakiś Igor Jakubek. Boksował tam coś, a później tak boksował, że postanowił spróbować swoich sił w “Big Brotherze”. Nie zrozumiał, że ja i Sosnowski byliśmy do tego formatu kiedyś zaproszeni. On poszedł normalnie na casting tam, prosić o miejsce. No i dostał się i…zwariował. Uważa, że jest gwiazdorem. (…) Jakubek, na koniec kolejki ku***. Won i czekaj na swoją kolej, bo przed tobą to jest tylu jeszcze innych, ciekawych rywali! Musisz czekać i przestań żebrzeć!

Jakubowski żebrze o walkę 🤦‍♂️

Posted by Marcin Najman on Thursday, February 16, 2023

Zobacz także:

Michał Oleksiejczuk ma kolejną walkę w UFC! Bardzo mocny rywal!

Wygląda na to, że to już pewna informacja! Występujący w wadze średniej Polak – Michał Oleksiejczuk ma zakontraktowaną kolejną walkę w oktagonie UFC! Tym razem Polaka czeka bardzo poważne wyzwanie!

Fajdek dostał propozycję walki z Najmanem? ”Szukał guza i, żeby go nie znalazł!”

Marcin Najman w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco wyjawił, że wedle jego źródeł Paweł Fajdek dostał propozycję walki na gali High League 6, która osiemnastego marca odbędzie się w Katowicach. ”El Testosteron” zdradził, że jest gotowy i chętny na starcie z utytułowanym lekkoatletą.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis