MMA PLNajnowszeContender SeriesOficjalnie Kevin Szaflarski powalczy o kontrakt z UFC! Znamy szczegóły!

Oficjalnie Kevin Szaflarski powalczy o kontrakt z UFC! Znamy szczegóły!

To już pewne! Kevin Szaflarski (11-1) będzie następnym naszym reprezentantem, który powalczy o kontrakt w największej organizacji na świecie. Poznaliśmy szczegóły walki Polaka w Contender Series.

Szaflarski

 Największy test Szaflarskiego odbył się na Babilon MMA 19, gdy większościową decyzją sędziów pokonał Filipa Stawowego. Po tym starciu były podzielone głosy – kto powinien zostać zwycięzcą. 27-latek wrócił do klatki po rocznej przerwie – 21 maja. Było to szybkie zwycięstwo z dużo lżejszym Kornelem Zapadką.

Rekord zawodowy Kevina robi wrażenie, lecz w swojej karierze nie stawał jeszcze przed większymi wyzwaniami.

Znamy szczegóły!

Kevin Szaflarski (11-1) szóstego września w Las Vegas wystąpi na Contender Series. Polak zmierzy się z Jimmym Lawsonem (4-1).

Amerykanin debiut zawodowy odnotował w kwietniu 2019 roku, gdy musiał uznać wyższość Saida Sowma. Od tego czasu Jimmy zaliczył cztery zwycięstwa – wszystkie kończąc przed czasem. Lawson walczył w Ring of Combat, a ostatnie dwa starcia odbyły się w LFA, gdzie pokazał się z efektownej strony.

W main evencie zobaczymy starcie reprezentantów Brazylii w kategorii półciężkiej. Niepokonany Vitor Petrino (6-0) skrzyżuje rękawice z Rodolfo Bellato (8-1).

Zobacz także:

Przeżyjmy to jeszcze raz! FAME MMA publikuje pierwszą walkę Jacka Murańskiego! Oglądaliście?

Organizacja FAME MMA na kanale YouTube postanowiła opublikować parę darmowych walk przed piątkowym eventem. Tak! Już w piątek odbędzie się wyczekiwana 15 edycja w Łodzi, gdzie Arkadiusz Tańcula zmierzy się z Mateuszem Murański i Jackiem Murańskim (jeżeli pozwoli mu na to zdrowie).

PRIME 3: Dziennikarz Michał Cichy zmierzy się z Adrianem Ciosem już 1 października! Co wy na to?

Ten konflikt musiał znaleźć rozwiązanie w klatce PRIME SHOW MMA! Prowadzący konferencje PRIME, dziennikarz Michał Cichy zmierzy się z aktorem i influencerem Adranem Ciosem na PRIME 3: Street Fighter w Radomiu!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis