MMA PLNajnowszeUFCOFICJALNIE: Kamaru Usman vs. RDA walką wieczoru TUF 28: Finale

OFICJALNIE: Kamaru Usman vs. RDA walką wieczoru TUF 28: Finale

W końcu doczekaliśmy się oficjalnego potwierdzenia walki, o której wspominaliśmy już prawie miesiące temu. Główną atrakcją finałowej gali TUF 28 będzie pojedynek Kamaru Usman vs. Rafael dos Anjos.

zarobki po tuf 28 finale

Finał The Ultimate Fighter 28 zaplanowany jest na dzień 30 listopada w Pearl Theatre w Las Vegas.

Kamaru Usman (13-1) może obecnie pochwalić się serią 12 zwycięstw.  Osiem z nich odniósł już dla organizacji UFC. Po raz ostatni pojawił się w oktagonie w maju tego roku, kiedy w walce wieczoru gali UFC Fight Night 129 w Chile pokonał Demiana Maię (25-9). „Nigeryjski Koszmar” był również zawodnikiem rezerwowym dla walki mistrzowskiej na UFC 228.

Natomiast Rafael dos Anjos (28-10) po przejściu do kategorii półśredniej wygrał trzy pierwsze walki, pokonując m.in byłego mistrza tej dywizji Robbiego Lawlera (28-12, 1 N/C). Na gali UFC 225 Brazylijczyk stanął przed szansą zdobycia pasa tymczasowego, jednak uległ na pełnym dystansie Colby’emu Covingtonowi (14-1).