MMA PLGROMDAAlan Kwieciński mocno odpowiada zawodnikowi GROMDY!

Alan Kwieciński mocno odpowiada zawodnikowi GROMDY!

Tomasz Gromadzki jeszcze nie tak dawno w mediach społecznościowych odniósł się do ostatniej przegranej Alana Kwiecińskiego. Zawodnik GROMDY udzielił wywiadu, gdzie ponownie był poruszony temat ”Alanika”. Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” postanowił zareagować.

Kwieciński

Gromadzki w mediach społecznościowych skomentował przegraną Alana Kwiecińskiego na High League 3 w Ergo Arenie. ”Zadyma” wspomniał o sytuacji z przeszłości, gdy ”Alanik” pojawił się na jego seminarium.

Anal chodzi z nosem do góry uniesionym i kolejny raz ktoś mu go utarł. Na seminarium, które prowadziłem też niespasowała mu jedna rzecz, gdy przy wszystkich go upominałem o błąd w akcji i potem chodził naburmuszony całe seminarium, a na drugi dzień na kolejne się nie wstawił. Zachowuje się jak ciul, więc dobrze, że kolejny raz ktoś mu mordę obił.

Kwieciński reaguje!

Tomasz Gromadzki pojawił się na kanale fightsport.pl, gdzie został zapytany o Alana Kwiecińskiego. ”Alanik” postanowił mocno zareagować. 

A ten co? Hahahaha. Atencjusz. Walki szukasz?

Wideo poniżej:

Posted by Freak Fight on Saturday, June 11, 2022

To było szalone tempo w wykonaniu Kwiecińskiego. Alan w tym roku stoczył już czwarty pojedynek. Warto jednak zaznaczyć, że tylko z jednego wyszedł zwycięsko.

Zobacz także:

Szef GROMDA komentuje zamieszanie przy walce Załęcki-Kubiszyn! Widzieliście?

Mariusz Grabowski w rozmowie z portalem FanSportu.pl skomentował zamieszanie, które powstało na ostatniej gali High League 3. Ostatecznie Ergo Arenie nie doszło do wyczekiwanego starcia pomiędzy Denisem Załęckim, a Mateuszem Kubiszynem.

Szulakowski o zarobkach w PRIME: Jeszcze takiej propozycji nie dostałem od nikogo! Co wy na to?

Grzegorz Szulakowski już dziewiątego lipca wraca do klatki. Popularny ”Szuli” w walce wieczoru PRIME SHOW MMA 2 zmierzy się z Normanem Parke. Szulakowski w rozmowie z naszym portalem zdradził, że jeszcze nigdy nie dostał tak dobrej oferty.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis