MMA PLUFCOFICJALNIE: Alistair Overeem vs. Fabricio Werdum III na UFC 213!

OFICJALNIE: Alistair Overeem vs. Fabricio Werdum III na UFC 213!

Organizacja UFC na swojej oficjalnej stronie zapowiedziała arcyciekawe zestawienie, które odbędzie się podczas lipcowej gali UFC 213. W kategorii ciężkiej Alistair Overeem (42-15) zmierzy się z Fabricio Werdumem (21-6-1)!

Walka Overeem vs. Werdum będzie zamknięciem trylogii między tymi zawodnikami, w której mamy wynik 1-1. Pierwszy raz obaj zmierzyli się równo 11 lat temu na gali Pride, wtedy to Brazylijczyk wygrał przez poddanie, a w roku 2011 to Holender wygrał na punkty podczas gali Strikeforce. Przez ten czas Brazylijczyk znacznie poprawił swoją stójkę i możemy spodziewać się zdecydowanie ciekawszej i wyrównanej walki. Obaj zawodnicy wygrywali swoje ostatnie pojedynki, Alistair znokautował Marka Hunta, Fabricio zaś wypunktował Travisa Browne.

Zestawienie znajdze się w karcie głównej gali UFC 213, która 8 lipca odbędzie się w Las Vegas. Walką wieczoru będzie starcie o pas kategorii koguciej Garbrandt vs. Dillashaw, ale w rozpisce nie zabraknie także polskiego akcentu, czyli starcia Daniela Omielańczuka z Curtisem Blaydesem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis