MMA PLFAME MMAOdpalony Natan Marcoń zdradza co zrobi jak spotka Szeligę: Serio mówię…

Odpalony Natan Marcoń zdradza co zrobi jak spotka Szeligę: Serio mówię…

Na kanale AntyFakty pojawiła się rozmowa z Natanem Marconiem, który był obecny na pierwszej edycji Clout MMA w Warszawie. Freak fighter w mocnym stylu wypowiedział się o Piotrze Szelidze. Dodatkowo Natan powiedział co zrobi, gdy spotka freaka pochodzącego z Dębicy.

Marcoń

Natan swój trzeci pojedynek w FAME MMA odnotuje już drugiego września na 19 edycji w Krakowie. Jego przeciwnikiem będzie Mariusz ”Hejter” Słoński.

W main evencie Amadeusz Roślik w formule MMA zmierzy się z Arkadiuszem Tańculą. ”Aroy” wstępnie miał się bić z byłym mistrzem świata w boksie – Krzysztofem ”Diablo” Włodarczykiem.

20-latek do tej pory stoczył dwie walki w FAME MMA. W najbliższym starciu będzie szukał pierwszego zwycięstwa w klatce. Natan w debiucie musiał uznać wyższość Radosława ”Wiejski Koks” Paszko. Ostatni pojedynek Marcoń odnotował na 18 edycji, gdy jednogłośną decyzją sędziów przegrał z Dariuszem ”Daro Lwem” Kaźmierczakiem.

Przypomnijmy, że Natan po przegranej z ”Daro Lwem” stwierdził, że ten sport nie jest dla niego i trzeba odpuścić. Jak widać szybko zmienił zdanie.

Marcoń o Szelidze!

Natan Marcoń w rozmowie z kanałem AntyFakty w mocny sposób wypowiedział się o Piotrze Szelidze.

Tego c****, tego człowieka tak? (śmiech). Ta ciota Szeliga mówię Ci naprawdę strasznie ruszają mnie rzeczy związane z związkami/kobietami, wiernością/niewiernością, moralnością, dlatego mnie ta sytuacja bardziej zirytowała. Mam obrzydzenie do tego człowieka. Jak go spotkam, to nie wiem, nie będę… No dobra mogę mu napluć w twarz i liścia wyp***** za to. Serio mówię. I mam to gdzieś czy on mi wybije zęba czy z łokcia mi przywali. Ja po prostu to zrobię dla szacunku.            

Przypomnijmy, że już w przeszłości dochodziło do mocnych słów z obu stron. Szeliga i Natan wspominali nawet o potencjalnej walce. Fani freak fightów od razu zareagowali, że nie ma to większego sensu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis