MMA PLDenis LabrygaOdpalony Labyrga odpowiada Mindzie: Będziecie podchodzić po kolei! Przyjdzie czas i…

Odpalony Labyrga odpowiada Mindzie: Będziecie podchodzić po kolei! Przyjdzie czas i…

W ostatnim czasie nie brakowało mocnych wypowiedzi Mirosława Oknińskiego czy Kamila Mindy. Nie było jednak odpowiedzi ze strony Denisa Labrygi. Jak widać wszystko do czasu. Zawodnik Clout MMA postanowił w mediach społecznościowych zabrać głos w sprawie Mindy i była to ostra wypowiedź.

Labryga

Oto jedna z ostatnich wypowiedzi ”King Konga”.

Labryga, co ty się sadzisz do słabszych? Do Lizaka, który waży połowę ciebie. Do Pasternaka, bo ma kontuzję i wróci pewnie za kilka miesięcy. Do trenera, on jest starym człowiekiem. Zawalcz ze mną, jak jesteś taki cwany. Zapraszam do waleczki. Ty jesteś człowiekiem z ulicy, a ja jestem człowiekiem z piwnicy. Zróbmy to!

Kamil w ostatniej walce miał do wyjaśnienia mocną spinę z Szymonem Nowowiejskim. Była to walka na gołe pięści. 38-latek w zaledwie 41 sekund poddał ”Aptekę” podczas WOTORE 7 w katowickiej walcowni.

Labryga zabiera głos!

Denis Labryga w mediach społecznościowych postanowił ostro odpowiedzieć Kamilowi Mindzie. Czy w przyszłości dojdzie do ich starcia?

Kamil Minda do Ciebie komunikat. Minda pinda. Słuchaj Labryga nie dyga to po pierwsze. Po drugie nie mieszając w to munduru żetonie – miałem Cię za normalną postać sportową, ale jesteś zwykłym farmazonem, który brnie na tym farmazonie. Po trzecie słuchaj gościu nie porównuj przyrodzenia do jedzenia, bo sam te kiełbaski jesz jako artykuły spożywcze także sam się waliłeś na minę pacynko. Przyjdzie czas i miejsce to ten cały wasz Wilanów roz*****. Będziecie podchodzić po kolei, będziemy się bić. Słuchaj się tam lepiej swojej szefowej Oknińskiej, która Cię tam trenuje i zawijajcie wroty. Jazda z wami.

Ostatni pojedynek Labrygi miał miejsce na gali Clout MMA 1 w Warszawie, gdzie doszło do starcia (K-1) w małych rękawicach z Dawidem Załęckim. ”Crazy” po raz kolejny udowodnił, że jest twardzielem i ma naprawdę spore umiejętności. Walka zakończyła się nieszczęśliwie, bowiem Dawid z powodu dużego rozcięcia nie wyszedł do drugiej odsłony.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis