MMA PLNajnowszeClout MMAWiemy w jakiej formule zmierzy się Labryga z Marconiem! Kolejne szaleństwo na Clout MMA

Wiemy w jakiej formule zmierzy się Labryga z Marconiem! Kolejne szaleństwo na Clout MMA

Już w najbliższy piątek odbędzie się gala Clout MMA 3 w Warszawie. W main evencie zobaczymy starcie, w którym zobaczymy postacie znane środowisku piłki nożnej. Tomasz Hajto w drugiej walce w klatce skrzyżuje rękawice z Jakubem Wawrzyniakiem. 

Labryga

Wysoko w karcie może pojawić się walka Natana Marconia z Denisem Labrygą. Podczas wczorajszej konferencji dowiedzieliśmy się w jakiej formule dojdzie do tego zestawienie. Jest to kolejne szaleństwo.

Warto zaznaczyć, że głównym założeniem organizacji była walka Denisa Załęckiego z wspomnianym Natanem. Dojdzie jednak do tego jeśli ”Bad Boy” będzie w stanie rywalizować po walce z Patrykiem ”Wielkim Bu” Masiakiem. Jeśli Załęcki nie zostanie dopuszczony, to wtedy Marcoń zmierzy się z Labrygą.

Znamy formułę!

Klatka rzymska, budka telefoniczna, a teraz to… Naprawdę freakowe organizacje próbują na różny sposób zwrócić na siebie uwagę.

Podczas wczorajszej konferencji ogłoszono, że Natan Marcoń z Denisem Labrygą zmierzą się.. przy stole.

Będziemy siedzieć przy stole na krześle. Nie przy blacie, tylko przy stole. Będziemy trzymać się jedną ręką drążka, a drugą bić. No ja widzę to w jedną stronę – jedna bomba i do spania.

Taka ”rywalizacja” miała miejsce już w Polsce na gali Hold’n’Hit.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis